Дерев’яні або пластикові двері – що вибрати?

Вибираючи в свою квартиру двері, кожен власник обов’язково задається питанням – на що звернути увагу при виборі? І як придбати двері, щоб не переплатити зайвого, але й не заощадити на головному?

Знаючи важливі особливості пластикових і дерев’яних дверей, ви зробите правильний вибір і не переплатите за непотрібні характеристики.

Дерев’яні та пластикові двері: особливості вибору

Міжкімнатні розсувні дерев'яні двері

Міжкімнатні розсувні дерев’яні двері

У внутрішні приміщення, як правило, краще встановити дерев’яні двері. Вони, не дивлячись на мінливу моду протягом століть, залишаються природною прикрасою інтер’єру вітальні кімнати, та й будь-якого приміщення заповнюючи все навколо енергетикою натурального дерева.

Ми з ними будемо стикатися найчастіше. Основою для них служить сухе, добре витримане дерево. До всього іншого, дереву ще притаманний і достатній рівень міцності. Найбільш часто для виготовлення дверей застосовується клеєна деревина.

Що стосується пластикових дверей, то сама приємна деталь – ціна, яка значно нижче ціни на дерево. Але зате, на відміну від дерев’яних, дизайн полотна набагато скромніше. Найбільше їх використовують як балконних дверей або в різних господарських будівлях.

Пластик досить довговічний матеріал. Якщо за ним правильно доглядати, то він прослужить не один рік. Велике різноманіття способів відкривання пластикових дверей не може не радувати.

Дорогі друзі в рубриці корисних посилань рекомкендую вам відвідати сайт: входные двери на заказ по своим размерам на самих вигідних умовах!

Розсувна або орні конструкція, складні-розсувні, підйомно-розсувні, паралельно-розсувні з відкидається полотнами вибір великий і різноманітний. Вони не розсихаються, під дією підвищеної вологості не розбухають, легко миються.

Однак, з причини того, що пластикові двері дуже герметичні необхідно якомога частіше провітрювати приміщення.

P.S. А на десерт пропоную подивитися відео-ролик: Виготовлення копій дверей за старовинними кресленнями