Ремонт передпокою в хрущовці

Ремонт передпокою в хрущовці

Ремонт передпокою в хрущовці

Квартири старої споруди характеризуються незручним плануванням і маленькими розмірами. Тому ремонт в передпокою в хрущовці виконується в двох основних напрямках. Перше – змінюємо габарити, проводимо перепланування передпокою. І друге – без перепланування та знесення стін, застосовуємо сучасні способи декорування, що дозволяють зробити маленьку кімнатку просторіше.

Ремонт в передпокою в хрущовці

Якщо наша маленька передпокій нагадує своїми габаритами вагонний тамбур, розширюючи дверні прорізи в суміжні кімнати, ми тим самим візуально зробимо її більше. Збільшення дверних прорізів дозволяє поліпшити природне освітлення, що візуально збільшує внутрішній простір.

Якщо розташувати два високих дзеркала на протилежних стінах, то існуючий обсяг візуально теж збільшитися. Цьому можуть сприяти дзеркальні розсувні двері на меблях, що знаходиться в коридорі. Меблі не повинна бути глибше 250 мм, тоді вона виглядає як продовження стіни.

Коли передпокій в хрущовці являє собою вузький і довгий коридор, доцільно застосувати дизайн інтер’єру, заснований на поділі простору. Створюємо дві функціональні зони – власне коридор і хол. У першій – підлогове покриття виконано з більш практичних матеріалів плитка або лінолеум. Зони будуть розділятися декоративної арочкою, яка прокладається по стелі та стін.

Підлогове покриття холу буде більш «домашнім» (паркет, ковролін), його можна підняти як сходинку над рівнем підлоги передпокою. Укладати ламінат, паркет або плитку у вузькому просторі найкраще під кутом або в поперечному напрямку. Це є ще одним прийомом ілюзорного збільшення простору.

Для розширення простору добре використовувати різні варіанти обробки передпокою. Застосовуючи для обробки матеріали темних тонів, ми скрадають обсяг. Той же ефект дають і яскраві, помітні забарвлення. Тільки світлі тони сприяють збільшенню обсягу.

Щоб не отримати в маленькій кімнаті з високою стелею «колодязь», стеля коштує пофарбувати в темний колір, який буде гармоніювати із загальною колірною палітрою приміщення. Світильники краще розташувати на одній стінці, направивши потік світла на протилежну стіну. Застосувавши таке освітлення наша прихожа в хрущовці стане дуже затишною і просторою.

P.S. А на десерт пропоную подивитися відео-ролик: передпокій в хрущовку