Стельовий вітраж – нове дизайнерське рішення в оформленні стелі

Вітражні підвісні стелі (вітражі) – ефективний спосіб створення унікального, що запам’ятовується інтер’єру в квартирі і приватному будинку, ресторані та кафе, виставковому залі та інших приміщеннях.

Вітражні стелі в дизайні інтер'єрів приміщень

Стельовий вітраж

Вітражні стелі в дизайні інтер’єрів приміщень

Завдяки необмеженому вибору малюнків, можливості створення панно за індивідуальним ескізом, можна реалізувати найсміливіші дизайнерські задуми.

Конструкція вітражних підвісних стель збирається з скляних вітражних плит і універсальної металевої підвісної системи. Таке конструктивне рішення володіє рядом незаперечних переваг:

  • Швидкий монтаж;
  • Можливість використання будь-яких стельових світильників;
  • Регульоване міжстельовий простір, що дозволяє заховати проводку і комунікації.

Крім того, міжстельовий простір можна використовувати для розміщення в ньому освітлювальних приладів і отримати вітражні стелі з підсвічуванням. Світло, проходячи через кольорове скло, заломлюючись створює в приміщенні ілюзію об’єму і особливу атмосферу глибокого середньовіччя.

Вітражні стелі з підсвічуванням в квартирі

Вітражні стелі з підсвічуванням

Вітражні стелі екологічні, довговічні і практичні. Їм не страшна волога, їх навіть можна мити водою або застосовувати склоочисники.

Хвилинку вашої уваги! Сьогодні хотів би вам порадити стойки ресепшн по самій доступній ціні з можливістю швидкої доставки по всі країні!

Для створення вітражних підвісних конструкцій застосовують різні види вітражного скла, найчастіше використовують піскоструминні, контурні, фотовітражі і вітражі Тіффані.

  • Піскоструминні вітражі отримують з допомогою новітньої технології нанесення на скло матового малюнка (на мові професіоналів – воно «матується»). Поверхню скла обробляють потужним струменем стисненого повітря, що містить частинки абразивного матеріалу. Використання трафарету дозволяє отримати різні зображення і написи. За допомогою піскоструминної обробки отримують матований малюнок або рельєфну структуру скла або дзеркала.

Піскоструминні вітражі в квартирі

Піскоструминні вітражі

  • Контурні (лакові) вітражі виготовляються в два основних етапи: спочатку на дзеркало, (частіше на скло наносять необхідний рельєфний контур висотою близько 2мм з надміцного полімерного матеріалу, а потім заповнюють внутриконтурное простір кольоровими емалями. Отриманий малюнок імітує вітраж, складений зі шматочків скла.

Контурні (лакові) вітражі в оформленні стелі

Контурні (лакові) вітражі

  • Фотовітражі створюються за допомогою спеціальної полімерної плівки, яка містить фотографічне зображення. На кожну стельову вітражну плиту наносять частина цього зображення. У готовому вигляді фотовитраж являє собою закінчену композицію, розділену металевими елементами підвісної конструкції. Для виготовлення фотовитража застосовують не тільки просте силікатне скло, але й акрилове.
  • Вітражі Тіффані – це вітражі виконані з допомогою особливої техніки Тіффані. Тут, кожен шматочок силікатної або акрилового скла потрібно обточити і обернути в мідну стрічку, потім всі елементи вітража спаюються один з одним. Така техніка характеризується пластичністю і витонченістю ліній малюнка. Окремі фрагменти вітража можуть бути об’ємними: увігнутими або опуклими. Використання акрилового скла знижує вагу всієї конструкції, що важливо при монтажі підвісних стель.

P. S. А на десерт пропоную подивитися відео-ролик: Вітражний стелю