Інтер’єр у стилі еклектика – гармонійне поєднання протилежностей

Кожна людина намагається йти в ногу з часом, як мовиться – «відповідати епосі». Це стосується всього, у тому числі і оформлення інтер’єру свого житла.

У будинку або квартирі, в основному, живе не одна людина, і на самому початку ремонту, при розгляді дизайн-проекту може розпочатися активна полеміка з питань інтер’єру чи його стилю.

Стиль еклектика в інтер'єрі квартири

Стиль еклектика в інтер’єрі

Зазвичай не буває так, що у всіх жителів даній житлоплощі був би однаковий смак і однакові поняття комфортності приміщення. Тут на виручку може прийти один з найсучасніших стилів, званий еклектикою. Даний стиль дозволяє об’єднати потреби великої кількості людей в одному напрямку, і може вийти дуже цікаве і цікаве рішення.

Дорогі друзі, якщо ви шукаєте місце де весело провести час в інтернеті, тоді вам варто звернути увагу на игровые аппараты Вегас Автоматы.

Стиль еклектика в інтер’єрі

Наприклад, ви можете створити інтер’єр у стилі мінімалізм, не виділяючи нічого й особливо не надаючи значення деталям. Але крім цього, можна зробити окремі куточки чи кімнати для різних членів сім’ї з їх «родзинкою», застосувати такий елемент, який характеризує дану конкретну особистість.

Стиль еклектика в вітальні кімнаті

Стиль еклектика в вітальні

Нерідко цей стиль називають «змішання всього з усім». Крім цього, еклектику дуже зручно застосовувати, коли ще не з’явився новий стиль, а попередній починає потроху сходити нанівець.

Отже, нам вже відомо, що стилю еклектика характерна велика кількість елементів. Основним є те, що необхідно зіставляти все і вся. Іноді це можуть бути співзвучні стилі, такі як ампір і класицизм, модерн і бароко. Але можуть бути присутні і абсолютно протилежні стилі.

І саме еклектика дозволяє об’єднати ці предмети в одному просторі.

Тепер поговоримо про якість даного віяння. Перше і головне якість – це, безсумнівно, комфорт мешканців. Саме еклектиці характерна якась утилітарність.

Завдяки своїй багатогранності, в еклектиці є можливість поєднувати найвищу ступінь комфорту і старовинну «душу майстра». Ви можете розвісити раритетні полотна, що тільки підкреслить універсальність цього стилю.

Кухня в стилі еклектика фото

Кухня в стилі еклектика

Тепер більш прицільно. Колірна гамма приміщення найчастіше світла. Це може бути навіть чисто білий колір. А ті моменти, які хотілося б виділити, можна обіграти абсолютно різним колірним рішенням. Адже, як відомо, з білим може поєднуватися все.

Таким чином, ви можете на якомусь окремому ділянці кімнати зробити акцент, а якщо додати картину, відповідну по настроению і колірної характеристиці – цей куточок буде неперевершеним.

Що стосується меблів. Тут можна використовувати збори різних стилів, але завжди необхідно пам’ятати, що ключовим словом є комфорт.

Стиль еклектика дає повну свободу дій і саме він найбільш вдало може вказати на естетичну натуру господаря квартири. Адже мало кому вдається досить гармонійно поєднати непоєднуване.

Оформлення інтер'єру спальної кімнати в стилі еклектика

Спальня в стилі еклектика

Тут найголовніше продумати всі моменти, вирішити які меблі залишити, а яку замінити на нову, якими цікавими дизайнерськими аксесуарами доповнити. Тоді таке приміщення не створить враження збору всього потрібного і непотрібного.

Так що, дорогі читачі, якщо у вас маса ідей і ви не можете прийти до одному спільного знаменника – інтер’єр у стилі еклектика саме для вас. Вам не потрібно буде розлучатися з дорогими серцю речами і, в той же час, ви оформите свою квартиру за останнім словом дизайну.

P.S. А на десерт пропоную подивитися відео-ролик: Стиль еклектика в інтер’єрі