Алмазна різання та розширення віконних і дверних прорізів без пилу

Якщо ви незадоволені наявною плануванням своєї квартири, або ж потрібне виконання технологічного отвору, то на допомогу прийде алмазна різання прорізів у стінах. Цей метод дозволяє виконати такий вид робіт навіть у тих квартирах, в яких вже виконано косметичний ремонт, без боязні його псування.

Алмазна різка дверного отвору

Алмазна різка дверного отвору в бетоні

Переваги алмазного різання

  • мінімум шуму

Чи можна назвати такий процес, як алмазна різання дверних прорізів, абсолютно безшумним? Природно, немає, адже вплив на будівельний матеріал, з якого зроблена стіна виявляється зовсім не слабке. Але рівень шуму при роботі буде знаходитися в рамках дозволеного санітарними нормами (в межах 80 дБ).

  • мінімум пилу і будівельного сміття

Алмазна різання прорізів без пилу та сміття – це реальність. Технологія різання така, що в процесі роботи від будівельних матеріалів не відокремлюються осколки, що не з’являється тріщин і, як наслідок, практично не залишається ніякого сміття, і не відбувається сильного забруднення навколишнього повітря. Частина стіни, яка йде під видалення, витягується з отвору єдиної монолітної частиною, а не шматками.

  • точність

Якщо виконується алмазна різання прорізів у бетоні або цеглині, то точність роботи буде настільки висока, що зріз пройде точно по лінії розмітки – це суттєвий плюс при виконанні подальшого фронту робіт. Крім того, кут зрізу буде таким, яким його задасть (виставить) працівник на самому початку процесу.

  • безпеку процесу для основної (капітальної) стіни

Вплив алмазного диска не чинить на стіну значної вібрації, на відміну від того ж самого відбійного молотка. Тому край отвору виходить не тільки практично ідеально рівним, але і можна не побоюватися появи небажаних тріщин у стіні.

  • різноманітність оброблюваних матеріалів

Даний технологічний процес дозволяє виконати розрізи будь-якого будівельного матеріалу. І це не тільки стандартні цегла або бетон. З відносною легкістю цим методом виконуються розпили навіть натурального каменю або залізобетонних конструкцій.

Алмазна різання отвору в стіні

Алмазна різання та розширення отвору в стіні

Недоліки алмазного різання

Чи є недоліки різання прорізів таким способом? Так, і вони теж є. Серед них висока вартість витратних матеріалів, таких як алмазні диски, через що подібні роботи, що виконуються фахівцями будуть коштувати трохи дорожче.

До недоліків також можна зарахувати необхідність подачі охолоджуючої води до місця проведення робіт і високу енерговитратність процесу. Але враховуючи, що найчастіше такі роботи виконуються вже в будинках з комунікаціями і носять, як правило, разовий характер, то переваги методу перекривають його незручності.

В даний час за станом технологій на ринку будівельних послуг алмазна різання і розширення отворів визнані фахівцями, як найефективніший технологічний процес. Тому якщо вам необхідно перенести дверний проріз в квартирі, просто розширити його або виконати будь-яке інше отвір, то сміливо звертайтеся за допомогою до фахівців з алмазної різання. Цим ви захистите себе від всіх незручностей, з якими пов’язана робота з ударним типом інструментів.

P.S. А на десерт пропоную подивитися відео-ролик: Алмазна різання прорізів