Інтер’єр у американському стилі – простота і універсальність

Хто б що не говорив, але американський стиль в інтер’єрі квартири або будинку все-таки існує. Він проявляється в розстановці меблів, в проектуванні свого житла, у виборі кольору і навіть у використанні аксесуарів.

Інтер'єр у американському стилі - простота і універсальність

Інтер’єр в американському стилі

Сучасний американський стиль в інтер’єрі квартири

Різновидами стилю є арт та лофт, однак вони ні в якому разі не повторюють американський стиль. Вони настільки різні, що їх виділили в окремі стилі.

Для американського стилю характерне об’єднання вітальні і кухні, причому меблі розташована не біля стін, а в центрі приміщення, роблячи його візуально більше за рахунок вільного простору біля стін. Але про все по порядку.

Вітальня

Інтер’єр вітальні в американському стилі не має характерного кольору, все залежить від смаку господаря квартири або будинку. Можна вибрати світлі тони, а можна соковиті і яскраві, головне – це правильно поєднувати всі кольори.

Підлога покривається ламінатом або паркетною дошкою, рідше – штучним паркетом, для стін вибирають фарбування, але іноді можна зустріти цікаві поєднання шпалер.

Оскільки вітальня з’єднана з кухнею, тут необхідно зонувати простір двома видами освітлення і правильною розстановкою меблів. Вона може бути масивною, тобто це може бути диван, кілька крісел і журнальний стіл.

Інтер'єр сучасної вітальні в американському стилі

Інтер’єр вітальні в американському стилі

Меблі зазвичай роблять з дерева, можна вибирати і плетені елементи, наприклад, крісло-гойдалку або той же журнальний стіл. Нерідко можна зустріти біля стіни камін, тоді диван обов’язково буде повернутий до нього. Оскільки основна меблі стоїть у центрі кімнати, біля стін розташовують тумби з масивного дерева або ж книжкові і квіткові полиці, на яких ставлять книги або трохи аксесуарів.

Для декорування вікон використовують ролети з тканини або жалюзі, штори для вітальні в американському стилі – рідкість.

На стіни обов’язково вішають фото в рамках, це можуть бути відомі або пам’ятні місця. Одна зі стін нехай буде «стіною слави» – тут размешаются різні дипломи та грамоти. До речі, одна з полиць уздовж стіни або цілий стелаж можуть бути зайняті кубками та призами.

Кухня

Кухня теж виконана з дерева, тут зустрічаються кілька кольорів: або це дерев’яні меблі, покрита лаком, або меблі, оформлена в білому кольорі. Кухня в американському стилі дуже проста (стосується меблів), але оснащена за останнім словом техніки (стосовно кухонних пристосувань і обладнання). До речі, обов’язковим атрибутом кухні є потужна витяжка, так як вітальня знаходиться тут же.

Інтер'єр кухні в американському стилі

Кухня в американському стилі

Посередині кухні обов’язково розташовується стіл і стільці для обіду, вони виконані теж із дерева. Цей матеріал зустрічається повсюдно. Кухня може мати дерев’яні панелі або стельові балки, може бути застелена деревом підлогу, хоча іноді можна зустріти і плитку.

Для декорацій вибирають живі квіти, ковані елементи в освітленні, кілька картин на стінах.

Спальня

Сучасний американський стиль в інтер’єрі спальної кімнати може поєднувати в собі самі різні сучасні і старі предмети, які вибрали по своєму смаку господарі квартири.

Для обробки використовуються натуральні матеріали і, звичайно, дерево. Ліжко стоїть біля стіни, вона виконана в класичному стилі, обов’язково присутні приліжкові тумбочки і комод. Якщо кімната досить простора, можна встановлювати і платтяна шафа.

Американський стиль в інтер'єрі спальної кімнати

Американський стиль в інтер’єрі спальні

Що стосується кольору, то їх тут два (принаймні, основних). Перший – темний (відноситься до меблів, тут присутній натуральний коричневий колір дерева), другий – світлий (оздоблення стін та аксесуари, текстиль).

Для затишку використовують килими, торшери, квіти в горщиках, ну і, звичайно, фотографії або картини.

Ванна кімната

У ванній вас чекає простота і затишок, на які тільки здатна ця кімната. Тут оформлення проводиться натуральними матеріалами, і якщо раніше переважним і популярним кольором був рожевий, то зараз можна зустріти блакитний, зелений або бежеві кольори.

Підлога виконана з кахлю або мармуру, рідше використовується ламінат (природно, вологостійкий). Стіни можна забарвити (для цього їх покривають фактурною штукатуркою) або викласти плитку (мозаїку).

Ванна кімната в американському стилі

Ванна в американському стилі

Сантехніка не володіє химерністю, тут вітається простота і класика. Тумбочка встановлюється під раковиною. Обов’язково дзеркало овальної або прямокутної форми. Що стосується навісної шафки, то він обов’язковий, найчастіше дзеркало розташовується саме на його стулках.

Тут також можуть бути присутніми квіти і обов’язковий атрибут – це складені махрові банні рушники, які дуже затишно розташовуються на поличках шафи.

Велика частина з зазначеного зустрічається в кожній другій квартирі. Правда, багато господарів і не здогадуються про те, що попрацювавши над дизайном кімнати зовсім небагато, можна домогтися приголомшливого інтер’єру ванної кімнати в американському стилі.

P.S. А на десерт пропоную подивитися відео-ролик: Американська мрія. Квартирне питання