Алмазна резка отворів у цегляній стіні і міжкімнатних перегородках

Незважаючи на масову забудову будинків з залізобетонними конструкціями, цегляних будинків, в яких навіть перегородки залишаються з цього будівельного матеріалу, все-таки не так вже й мало. Якщо вам потрібно перепланування квартири саме в такому будинку, то допоможе алмазна резка отворів у цегляній стіні.

Алмазна різання отвору в цегляній стіні

Різка цегляної стіни бензорізом

Даний метод є найбільш прийнятним у роботі з цеглою. І цьому є свої докази:

  1. Неможливо передбачити якість цементного розчину, за допомогою якого виконана кладка. Із-за істотних вібрацій від відбійного інструменту по стіні можуть піти тріщини, і тоді звичайна перепланування може вилитися в незапланований капітальний ремонт. Технологія ж алмазного різання така, що вібрації мінімальні, і, як наслідок, пошкодження основної стіни практично неможливо.
  2. Різна щільність матеріалів, як самого цегли, так і сполучного цементного розчину, під час роботи з ними відбійним інструментом призведуть до рассыпанию прилеглих елементів і появи значної кількості крихти і пилу. Алмазна різка цегляних стін і міжкімнатних перегородок визнається одним з найбільш екологічних видів серед усіх аналогічних видів робіт, так як навіть повітря робочої зони залишається мінімально запиленим.
  3. Важливий момент – це і низький рівень шуму. Хоч в цегляних будинках звук і розноситься набагато гірше, ніж в залізобетонних, наприклад, але терпіти гуркіт відбійного молока навіть самому працівнику при використанні ЗІЗ небезпечно для здоров’я, що вже говорити про оточуючих його людей.
  4. Уявіть собі нерівний край цегли після обробки його відбійним молотком або перфоратором. А якщо роботи виконуються в стіні, то деякі шматки можуть просто-напросто вивалиться з тієї ділянки, який потрібно зберегти. Алмазна різка дверних і віконних прорізів у стіні з цегли – це настільки точний метод, що зріз виходить практично ідеальним, без сколів і нерівних країв. Причому наступна ретуш отвору буде мінімальною, адже навіть кут зрізу буде однаковим по всій довжині полотна стіни.

Вибір – за чи проти

Природно, виконання такого виду робіт оцінюється фахівцями дещо дорожче, ніж традиційні прийоми роботи. Але якщо вам дорого ваш час, якість виконання роботи, збереження чистоти в квартирі при виконанні розрізу, то подумайте – чи є сенс економити? В даний час алмазна різка прорізів визнається фахівцями як найбільш екологічний, ефективний і безпечний технологічний процес, тому довіртеся думку професіоналів, і результат їх роботи вас здивує.

P. S. А на десерт пропоную подивитися відео-ролик: Різка стіни цегляної бензоріз STIHL TS800