Ремонт і обробка стін і стелі на кухні

Обробка стін на кухні

Оздоблення стін і стелі на кухні фото

Оздоблення стін і стелі на кухні фото

Колір стін на кухні слід вибирати, обов’язково враховуючи її природне освітлення. Якщо вікно кухні виходить на сонячну сторону, фарбувати стіни в світлі тони не варто. Світлі тони посилять освітленість і зроблять світло занадто яскравим.

Фарби «теплих» тонів викличуть роздратування і дискомфорт. Тоді як, відтінки синього і зеленого кольору, нехай навіть темні, викличуть відчуття затишку і прохолоди.

Якщо ж вікна виходять на північ і кухня сильно затінена, бажано використання теплих тонів рожевого, бежевого або золотисто-жовтого кольору. Подібні відтінки будуть створювати піднесений настрій яскравого сонячного ранку, і постійно притягувати до себе захоплені погляди.

Обробка стелі на кухні

При підборі кольору стелі на кухні обов’язково треба враховувати висоту приміщення. Стеля буде здаватися вище, якщо його зробити білого кольору, а глянсове покриття, добре відбиває світло ще додасть «висоти».

Обробка стелі на кухні фото

Обробка стелі на кухні фото

Якщо занадто висока стеля пофарбувати кольором темніше, ніж стіни, візуально приміщення буде здаватися нижче. Він просто «загубиться» на тлі більш темних стін.

Стельове покриття, виконане з використанням сучасних матеріалів і технологій, абсолютно перетворить приміщення. Кухня придбає абсолютно фантастичний вигляд, якщо ми зробимо багаторівнева стеля з гіпсокартону, використовуючи для кожного рівня «свій» колір і встановимо точкові галогенні світильники.

Ремонт стін на кухні, варіанти обробки

Оздоблення стін штучним каменем на кухні

Оздоблення стін штучним каменем на кухні

Ремонт стін на кухні можна виконати в мінімальні терміни, якщо застосувати для оздоблення стінові панелі МДФ. Вони мають оптимальні розміри, і їх стикування по висоті не потрібно. При монтажі утворюється високоякісне рівне покриття, що імітує вигляд і колір натуральної деревини.

Виготовляються стінові панелі з деревної стружки методом пресування, вони вважаються екологічно чистим матеріалом, до того ж мають високу вологостійкість, що істотно для приміщення, в якому весь час щось кипить і вариться.

Застосовуючи новітні технології для ремонту кухні, оздоблення стін можна виконати по-різному. Головне щоб ця обробка робила приміщення затишним і прикрашала наш побут.

P.S. А на десерт пропоную подивитися відео-ролик: Ремонт стелі на кухні