Будівництво дерев’яного будинку з клеєного бруса

Будівництво дерев’яних будинків з кожним днем ​​стає все більш популярним, причому будують не завжди за межею міста, дуже часто будівництво ведеться в межах міста. Важливий той факт, що сучасні способи зведення дерев’яних будинків, роблять їх не гірше будинків, побудованих з цегли.

Заміський будинок будинок з клеєного бруса фото

Заміський будинок будинок з клеєного бруса фото

Кількість дерев’яних будинків, зведених за останнє десятиліття, свідчить саме про це. Їх переваги вельми значні, і вони ні в чому не поступаються будинкам, побудованих з інших матеріалів. Зовні дуже красиві, утримують тепло надовго і не вимагають додаткових оздоблювальних робіт.

Будівництво будинку з клеєного бруса

Коротше кажучи, в сучасних дерев’яних будинках створюються найсприятливіші умови для проживання. Чудовим матеріалом для будівництва дерев’яного заміського будинку є клеєний брус. У ньому буде завжди затишно і тепло. Останнім часом намічається тенденція виділяти в заміських будинках кімнату під офіс.

Що ж являє собою офіс в такому будинку?

Кабінет, розміщений в дерев’яному будинку з клеєного бруса, може бути оформлений у будь-якому стилі – від класичного до модерну.

Дерев’яні приватні будинки з клеєного бруса гармонійно впишуться в будь-який ландшафт. Гарний сучасний будинок, де розташується робочий кабінет або офіс, відразу ж приверне ваших компаньйонів, так як ви будете виглядати дуже солідним і люблячим себе людиною. Це наводить на думку, раз ви дозволяєте собі таку розкіш, як красивий і доглянутий будинок, в голові і в документах у вас повний порядок, значить з вами можна вести справи.

На вартість дерев’яного будинку з клеєного бруса впливає безліч чинників. Вона більшою мірою залежить від фірми, що працює з вами, від якості надаваних послуг, від якості матеріалів і від обсягу виконаних робіт.

Приїжджати в затишний і красивий будинок велике задоволення. Вас туди завжди буде тягнути, тільки тут ви зможете по справжньому розслабиться, отримати колосальне задоволення від спілкування з навколишньою природою. Причому, відпочити є де. Це ваш красивий і затишний будинок, він доглянутий, і в ньому приємно перебувати.

Чому ми вибираємо будівництво дерев’яного будинку з клеєного бруса?

  • Монтаж такого будинку нагадує збірку моделі як у дитячому конструкторі. При складанні профільовані деталі щільно стикуються один з одним, тому не потрібно вкладати утеплювач або паклю між деталями, що значно скорочує час будівництва.
  • Important!

    При дотриманні всіх технологічних вимог виходить гладка, рівна – монолітна стіна, яка не вимагає додаткової обробки поверхонь, це дозволяє знизити вартість будівництва дерев’яного будинку з клеєного бруса приблизно на 50 відсотків, порівняно з цегляним будинком.

  • Клеєний брус усадки майже не схильний, так як він піддається ретельного просушування ще в процесі виготовлення.
  • Як і всі дерев’яні будинки, будинок з клеєного бруса легше цегляного і не вимагає глибоких і важких фундаментів.

Побудувавши такий будинок, ви забудете назавжди, що таке холод і вогкість в приміщенні, так як він нагрівається дуже швидко і просто. Всі домочадці будуть почувати себе в ньому вільно і затишно.

P.S. А на десерт пропоную подивитися відео-ролик: Будівництво дерев’яного будинку з клеєного бруса