Облицювання будинку: для чого потрібна зовнішня обробка?

Як правило, зовнішня обробка будинку або будівлі потрібна в тих випадках, коли будівля побудована з піноблоків, газобетону або дерева. Приймаючи рішення змінити зовнішню обробку будинку або будівлі, люди зазвичай виходять з естетичних міркувань.

Облицювання фасаду будинку штучним каменем

Облицювання фасаду будинку штучним каменем

Облицювання фасаду будинку: для чого потрібна зовнішня обробка?

Облицювання фасади будинків будуть виглядати гарніше і більш нарядно. Крім оновленого зовнішнього вигляду будинку зовнішня обробка виконує і ряд інших функцій:

  • теплоізоляція;
  • гідроізоляція стін;
  • звукоізоляція.

Види фасадної обробки

На сучасному будівельному ринку є в наявності різноманітні матеріали для оздоблення фасадів будинків. В основному для зовнішнього облицювання використовують:

  • штучний і натуральний камінь;
  • вентиляційні фасади;
  • блок – хаус;
  • фасадну плитку;
  • сайдинг під цеглу;
  • панелі зроблені з штучних матеріалів;
  • вагонка з натуральної деревини і т.д.

Всі вони то набирають популярність, то здають свої позиції і тільки облицювальна цегла – єдиний вид вироби, який завжди користується попитом при облицюванні фасаду будівель. Даний вид будівельного матеріалу ніколи не вийде з моди.

Якими характеристиками, крім зовнішнього вигляду, облицювальна цегла приваблює споживача?

Облицювальна цегла має різні фактурні і колірні рішення, відрізняється високою морозостійкістю і низьким ступенем влагопоглощенія, легко імітує поверхню натурального каменю, його можна використовувати не тільки як облицювання будинку або будівлі, а й власне для зведення несучих стін.

Завдяки тому, що він має усередині порожнечі, полегшується його монтаж, так як вага цегли невеликий.

Important!

Оздоблення будівлі цеглиною додатково підвищує теплоізоляцію будівлі.

Інша позитивна властивість облицювальної цегли – збільшення звукоізоляції. У сучасному мегаполісі набуває важливе значення здатність матеріалу зменшувати рівень вуличного шуму. Облицювальна цегла гарантує відмінні характеристики в частині поліпшення звукоізоляції, чим вигідно відрізняється від інших облицювальних матеріалів.

Цегла облицювальна керамічна

Цегла облицювальна керамічна

Зовнішня обробка облицювальною цеглою дозволяє майже повністю перекрити доступ шуму з вулиці. Скрип гальм, крики, гавкіт собак – всі ці звуки перестануть порушувати спокійне існування сімей багатоквартирних будинків або співробітників в офісах.

Облицювання будинку цеглою дозволяє надовго зберегти експлуатаційні характеристики матеріалу, з якого будівля побудована. Одним з головних достоїнств каменю є здатність самоочищення. Тому шкідливі відкладення не затримуються на поверхні обшивки. Значить, і чинити негативний вплив на фасадну частину будівлі вони не зможуть.

Більш того, зовнішній вигляд цегли зберігається досить довго, на його поверхні не з’являються плями і тріщини. Навіть вплив низьких температур, високий рівень вологості ніяк не відбиваються на зовнішніх характеристиках даного обробного матеріалу.

Облицювання будівель потрібна ще й для того, щоб надати будові стильний і привабливий вигляд. Головне її призначення – зберегти якісні характеристики фасаду, посилити робочі параметри матеріалів, з яких побудований будинок.

Notice

Обліцовивая фасади будинків, ми збільшуємо терміни їх експлуатації і робимо квартири набагато комфортніше і затишніше.

P.S. А на десерт пропоную подивитися відео-ролик: Зовнішня обробка будинку каменем