Дизайн інтер’єру маленької кухні в хрущовці – створюємо комфорт і затишок

Наявність тісного малогабаритного простору в квартирах радянської побудови, іменованого кухнею, часто викликає питання – чи можна розмістити з комфортом в цьому маленькому закутку все різноманіття необхідної сучасної побутової техніки, хоча б мінімальну кількість меблів і різних дрібниць.

Давайте розберемося, що являтиме собою дизайн маленької кухні в хрущовці і як зробити так, щоб наявне приміщення виглядало у відповідності зі своїм функціоналом.

Дизайн кухні в хрущовці фото

Дизайн кухні в хрущовці на фото

Кухня в хрущовці – створюємо комфорт і затишок

Одне з найголовніших правил – дизайн маленької кухні повинен бути цілком витриманий в одному стилі. Дотримуйтеся одного обраного стилістичного напряму: в меблів, деталях інтер’єру, побутової техніки (по можливості) і деталях косметичного ремонту.

Визначення функціоналу приміщення

Спочатку визначте, що ви хочете отримати на своїй кухні. Не секрет, що не всі сучасні люди воліють домашнє харчування. У деяких квартирах кухні повністю відсутні – їх замінюють кілька побутових приладів, призначених для зберігання напівфабрикатів і їх розігрівання. Якщо це не ваш варіант, то розгляньте наступні приклади.

  • Кухня і тільки кухня

Цей варіант не передбачає розміщення обідньої зони, для якої доведеться підшукати інше місце в квартирі.

  • Кухня-їдальня

Так, і на цьому невеликому просторі можна з комфортом розмістити зону харчування. Звичайно, доведеться відмовитися від масивних дерев’яних столів на 4-6 персон. Але сучасні виробники пропонують чарівні пристінні, в тому числі і відкидні, столики, які якраз вдало увійдуть в інтер’єр кухні в хрущовці.

Дизайн маленької кухні в хрущовці

Дизайн маленької кухні-їдальні в хрущовці

Косметичний ремонт

Уникайте малюнків на стінах. Дизайн кухні не терпить недоладності, строкатості, колірного хаосу. Оптимально – однотонні світлі шпалери і простий однорівневий глянсовий білий стелю. Темні шпалери – це теж не ваш варіант.

Освітлення

Освітлення маленької кухні в хрущовці

Освітлення маленької кухні

Кілька точкових світильників впишуться в дизайн маленької кухні набагато краще, ніж один великий джерело освітлення. Пограйте з штучним світлом – підсвітите, наприклад, окремо робочу поверхню, гарнітур, зону харчування.

Меблі

Дизайн кухні в хрущовці в сучасному стилі

Дизайн кухні в хрущовці

Уникайте роздробленості! Якщо ви купуєте кухонний гарнітур, нехай його стільниця буде цілісною. Є такі варіанти, при яких навіть мийка виконується монолітно зі столом – це просте і ідеальне рішення для маленького приміщення. Не купуйте меблі з натурального дерева, вона виглядає занадто масивно. Нехай всі поверхні будуть глянцевими – додаткові відблиски створять ефект збільшеного простору.

P.S. А на десерт пропоную подивитися відео-ролик: Маленька кухня хрущовка дизайн інтер’єру фото