Секрети оформлення інтер’єру ванної кімнати в хрущовці

Відмітна особливість хрущовок – не тільки відсутність коридорів між кімнатами і низькі стелі, але і дивно маленька ванна кімната, яка може бути, як суміщена з туалетом, так бути окремою від нього.

Інтер'єр ванної кімнати в хрущовці фото

Інтер’єр ванної кімнати в хрущовці фото

Інтер’єр ванної кімнати в хрущовці треба проектувати таким чином, щоб не зробити тісне приміщення ще менше, а навпаки, розмістити в ньому максимально необхідну кількість сантехніки і меблів без шкоди для їх комфортного використання.

Секрети інтер’єру для ванної кімнати в хрущовці

Старше покоління пам’ятає, що «дістати» сантехніку нестандартних розмірів було неможливо, тому мешканці хрущовок задовольнялися або ванною і раковиною для миття рук в одному приміщенні, а унітазом – в сусідньому, або унітазом, ванною і раковиною тільки на кухні. Так як мати всі три блага цивілізації в одному приміщенні було технічно і фізично неможливо. Природно про встановлення, наприклад, біде, мови бути не могло.

  • Вибір сантехніки, розстановка меблів і обладнання

Зараз у виборі інтер’єру ванної кімнати в хрущовці власники обмежені тільки своїми фінансовими можливостями.

Інтер'єр ванної кімнати в хрущовці з кутовою душовою кабіною

Ванна кімната в хрущовці з кутовою душовою кабіною

Оптимальний варіант при визначенні нового планування – це заміна стандартної ванни «від стіни до стіни» на більш компактну або ж на душову кабіну, але з можливістю миття в сидячому положенні. Така заміна дозволити викроїти зайвий простір для установки пральної машини або інших сантехнічних приладів, а також для полиць і стелажів з банними приладдям.

Шукаєте нітроамофоск? Тоді вам варто завітати на сторінку: нитроаммофоска де знайдете те що вам потрібно за доступною ціною!

Раковина для миття рук, навіть якщо вона не була спочатку запланована в приміщенні, завдяки сучасному дизайну і різноманіттю форм впишеться в будь-який навіть самий маленький куточок ванної кімнати.

  • Стеля і стіни

Стеля в такій ванній кімнаті краще всього просто пофарбувати водоемульсійною фарбою, так як тільки таке покриття не буде красти зайвих сантиметрів від і так невеликої висоти приміщення.

Для облицювання стін ідеально підійде керамічна плитка. Її розмір не має принципового значення. В інтер’єрі одного приміщення можна використовувати плитку різної форми і розміру для виділення певних зон, але тільки одного кольору.

  • Колірна гамма

Що стосується колірної гами ванної кімнати в хрущовці, то дизайнери інтер’єру воліють використовувати будь-які світлі тони, як теплі, так і холодні. По можливості слід уникати великої кількості яскравих фарб і модних на сьогоднішній день темних кольорів.

Інтер'єр ванної кімнати в хрущовці

Ванна кімната в хрущовці

Темрява або яскравість в такому маленькому приміщенні будуть чинити негативний вплив на психологічний стан мешканців. Також небажано велика кількість різних декоративних елементів і виділення зон кольором.

Ще один момент: власники житла задаються питанням: а чи варто встановлювати тепла підлога в дуже невеликій ванній?

Враховуючи, що підлогу розстеляють по поверхні, яка згодом не буде зайнята сантехнікою, то залишилася площа буде так мала, що особливої експлуатаційної користі тепла підлога, швидше за все, не принесе.

P. S. А на десерт пропоную подивитися відео-ролик: Ремонт у ванній