Переваги і недоліки натяжних підлоги

На сьогоднішній день натяжні підлоги (натяжна паркет) є одними з найбільш сучасних варіантів підлогового покриття з дерева. Однак дана технологія вже добре знайома фахівцям, так що проблем з придбанням та монтажем бути не повинно.

Натяжна підлогу в квартирі

Натяжна підлога

У натяжної підлоги досить багато переваг навіть перед своїми дерев’яними побратимами, наприклад штучним паркетом.

Давайте познайомимося з позитивними сторонами натяжних підлог ближче.

  • Екологічність. Натяжна паркет – це найбільш екологічно чиста технологія виготовлення підлогових покриттів. При виробництві і монтажі цього матеріалу не використовується жодного штучного речовини, його можна вважати ідеальним вибором для спальні, дитячої кімнати і т. д.
  • Зовнішній вигляд. Зовні покриття виглядає досить представницьким за рахунок своєї природності, а екостиль – це завжди красиво і затишно.
  • Довговічність. Натяжні підлоги – це відмінне рішення для того, щоб більше не хвилюватися про підлоговому покритті як можна довше. При правильному укладанні і дбайливому зверненні вони простоять не один десяток років.
  • Демонтаж. Натяжна паркет вкрай легко демонтувати, на відміну від звичайного штучного паркету, а тим більше рідкого лінолеуму. При цьому, розібравши, його буде легко встановити заново, чого не можна зробити, наприклад, з ламінатом.
  • Шумоізоляція. Натяжні підлоги не стикаються з основним, так як між ними знаходиться спеціальна підкладка. В результаті, у цього виду підлогового покриття практично ідеальна шумоізоляція.
  • Функціональність. Натяжна паркет можна використовувати спільно з підігрівом теплими підлогами. В результаті синтезу двох сучасних технологій виходить ідеальне покриття, що забезпечує максимальний комфорт і затишок.

На жаль, у натяжних підлоги є також і недоліки. Правда, їх зовсім небагато.

 • Ціна. Порівняно з іншими дерев’яними покриттями вартість виробу досить велика. Але якщо почати порівнювати характеристики різних підлогових покриттів, вони виграють з чималим перевагою.
 • Нестандартна укладання. Покриття досить важко укласти по діагоналі. Втім, фахівці можуть знайти вихід і з цієї ситуації.

Натяжні підлоги – прекрасна можливість зробити своє житло більш представницьким, комфортним і екологічним. Зробіть свій вибір на користь сучасних будматеріалів, і ви точно не будете розчаровані.

P. S. А на десерт пропоную подивитися відео-ролик: Натяжна паркет (Натяжна пол)