Захищаємо квартиру від злодіїв. Ефективні способи захисту квартири від крадіжки і злому

Як захистити квартиру від злодіїв

Як захистити квартиру від злодіїв

«Му house is my Castle!» Що в перекладі з англійської: «Мій дім – моя фортеця!» Ці слова англійського юриста Едуарда Кока, вимовлені ще в XVII столітті, пам’ятають усі від малого до великого.

Однак для захисту сучасного житла необхідно використовувати не менш сучасні методи захисту. Втім, на сьогоднішній день забезпечити збереження квартири досить просто, так як на будівельному ринку доступна величезна кількість всіляких пристроїв, пристосувань і конструкцій.

Захист квартири від злодіїв. Як захистити квартиру від злодіїв

Електронний замок

Електронний замок

Давайте розглянемо, які ж елементи сучасних охоронних систем безпеки допоможуть захистити квартиру від злодіїв найбільш ефективно.

Камера відеоспостереження

Камера відеоспостереження

1. Електронні замки. Розкрити навіть найскладніший механічний замок можна за допомогою банального набору професійного зломщика. У випадку ж з електронним замком для злому потрібно досить-таки значний набір дорогого устаткування і вкрай висока кваліфікація самого зловмисника. Тому, якщо виникає необхідність захистити по-справжньому цінні речі, такі як антикваріат, картини, прикраси і т.д., використання електронних замків є найбільш прийнятним варіантом.

2. Камери спостереження. Камери відеоспостереження – це також вкрай дієвий спосіб захисту майна від крадіжок.

  • По-перше, якщо камера видима для всіх, то її наявність може налякати зломщика.
  • По-друге, якщо проникнення в приміщення все-таки відбулося, система відеоспостереження допоможе відшукати зловмисника і, можливо, повернути викрадене.

Датчик на вікнах

Датчик на вікнах

3. Датчики на вікнах. Дуже часто злодії проникають у квартири через вікна. При цьому в деяких випадках відбувається акуратне розтин кватирки або стулки, в інших же скло банально розбивається або вирізається. У всіх цих ситуаціях спробу проникнення могли б зафіксувати спеціальні датчики на вікнах, які можна побачити практично в будь-якому магазині.

Датчик руху

Датчик руху

4. Датчики руху. Якщо зловмисник все-таки зміг проникнути в квартиру, обійшовши камери спостереження і зовнішні датчики, активувати систему оповіщення та виклику охоронної організації можуть охоронні датчики руху. Є декілька різновидів подібних пристроїв. Так, наприклад, деякі з них реєструють рух в приміщенні за допомогою лазерних променів, інші ж інфрачервоні датчики (ІК – датчики) реагують на появу в приміщенні об’єкта, що випромінює тепло.

Системи захисту квартир від злодіїв, описані вище, коштують досить дорого. Однак якщо ви збираєтеся захищати по-справжньому важливі для вас цінності, то економити на подібному обладнанні не слід ні за яких обставин.

Очевидно, що чим дешевше така система безпеки, тим вона простіше, а чим вона простіше, тим більш уразлива для досвідчених зломщиків.

P.S. А на десерт пропоную подивитися відео-ролик: Як вибрати сигналізацію в будинок? Каже ЕКСПЕРТ