Монтаж вікон ПВХ

Ремонтно-будівельні роботи в приміщеннях багато роблять у більш теплу пору року. І заміну вікон більшість людей планують на літо. Найстрашніше з їхньої точки зору це поки відбувається демонтаж старого вікна, а нове ще не встановили «вистудити» квартиру. Також багато хто вважає, що при низьких температурах якість робіт залишає бажати кращого. Насправді це не так і фахівці вважають, що взимку вікна ПВХ можна встановити і не менш якісно, ​​а ще при цьому непогано заощадити.

засклення балконів з дахом. Причини переваги зимового монтажу металопластикових вікон очевидні. Навіть якщо це звучить неправдоподібно, але вдумайтеся, якість робіт по установці вікон вище в зимовий період. Чому?

У холодну пору року, з причин, вказаних вище, в компаніях з установки віконних конструкцій, немає такої кількості клієнтів, як у розпал сезону. Тому монтажники підходять до своєї роботи більш стримано і уважно, приділяючи кожному замовленню більше часу.

У холодну пору року простіше побачити будь-який з недоліків монтажу металопластикових вікон, так як взимку ще на етапах установки можна легко знайти щілини по протягу і усунути їх відразу, тоді як в теплу пору року це зробити складніше. Адже не треба чекати холодів, щоб перевірити якість монтажу і зрозуміти що вікна дійсно герметичні і добре зберігають тепло.

Для вашої нової оселі також знадобляться, якісні вікна які ми можемо запропонувати тут купил окна ПВХ за самою низькою ціною в інтернеті!

Важливим при зимовому монтажі металопластикових конструкцій є економія коштів, так як в холодну пору року відбувається сезонне зменшення вартості як самих вікон ПВХ, так і вартості робіт з їх монтажу.

Звичайно, взимку знижується ударостойкость пластику, але при обережному поводженні фахівці гарантують високу якість установки. Прийнято, що перед монтажем вікон, потрібно потримати їх при кімнатній температурі кілька годин, трохи відігрівання їх, але для цього поділяють доставку і установку з різницею в один день і вікна зручніше встановлювати.

Яка ж мінімальна температура дозволяє встановити пластикові вікна? Вона залежить від «мікроклімату» самої квартири. Коли в приміщенні проблеми з опаленням, і воно погано нагрівається, то навіть при -10 градусах краще не проводити роботи з заміни, але якщо в приміщенні досить тепло, то і -15 градусів на вулиці не є проблемою для фахівців монтажників.

Єдиною перешкодою для успішної установки може бути монтажна піна. Вважається, що на морозі вона втрачає свої основні якості. Але піна теж буває різна, для звичайної всесезонной піни це дійсно так, вже при -5 її використання не рекомендується, для цього застосовують спеціальну піну, яка має морозостійкі якості і чудово розширюється навіть при температурі -15 градусів. Звичайно, треба врахувати, що для нормальної вулканізації потрібна висока вологість повітря.