Скатертини на кухню

Уявіть, що ремонт вашої кухні підходить до завершення. Ви повісили новий світильник, замовили нові штори, встановили меблі та побутову техніку, однак важливо не забути ще про один головному елементі.

Про що йдеться? Про те, що надає затишок і завершеність загальній картині вашої кухні – про скатертини на стіл. Примітно, що в якому б стилі була оформлене приміщення, яка б в ньому не перебувала меблі та штори, кімната ніколи не буде по – справжньому красивою без правильного підбору скатертини. Чому? Бо саме вона надає вишуканість бомонду, відчуття святкового настрою, а так само радує близьких і гостей. Варто зазначити, що вибір скатертини безпосередньо залежить від призначення заходи і, звичайно ж, від інтер’єру приміщення.

Сучасний магазин скатертин дуже багатий різноманітною продукцією, адже сьогодні можна купити навіть трикутну, прямокутну, овальну та іншу нестандартну форму скатертини. Її призначення безпосередньо залежить від розташування. Розрізняють скатертини на кухню, інтер’єрні, чайні, банкетні та інші. Крім усього, вони поділяються на святкові та повсякденні. Головне завдання при виборі скатертини – це її абсолютна гармонія з інтер’єром даного приміщення.

Також сьогодні хотів порадити вам переглянути сторінку: плитка ПВХ с замковым соединением по самих доступних цінах на ринку!

Скатертина повинна купуватися з запасом так, щоб її кінці на декілька десятків сантиметрів звисали зі столу. Варто пам’ятати, що крім естетичної функції, будь-яка скатертину виконує ще й практичну функцію, захищаючи поверхню столу від подряпин і пошкоджень. Саме з цієї причини необхідно звертати увагу на міцність і практичність скатертини. Слід виділити найміцніші, до яких відносять лляні скатертини для столу. Звичайно, вони коштують не дешево, однак разом з тим ви отримуєте не тільки дуже довговічний матеріал, однак і екологічно чистий. Льон добре переться і довгий час не втрачають свій солідний зовнішній вигляд.

Великим попитом користуються скатертини з бавовни і з сумішевих тканин. Вони більш доступні за вартістю і приємні на дотик. Якщо вам необхідна скатертину для щоденного застосування, тоді вам підійдуть виконані з синтетичних матеріалів (полівінілхлорид, вініл, клейонка, тефлон, акрил, поліестер, вініл та інші). Основними їх перевагами є значний брудовідштовхуючий ефект і невисока вартість. Адже всього лише потрібно протерти таку скатертину мокрою губкою, і вона очиститися від сміття і плям. Однак для святкових і урочистих заходів дані скатертини навряд чи зійдуть.