Оренда складу та складських приміщень від власника

Більшість дрібних, середніх і великих підприємств потребують оренді складів. Особливо якщо ці підприємства займаються оптовою та роздрібною торгівлею. Купівля або будівництво власного складу вкрай не вигідна, тому як забирає багато часу і коштів. Що стосується вибору складського приміщення, то тут можна сказати, що вибирати його потрібно відповідно до типу продукції, яка буде там зберігатися, тому, як є види продукції, які вимагають особливих умов зберігання.

На сьогоднішній день взяти склад в оренду зовсім не важко. Зробити це можна навіть у невеликому місті, за допомогою Інтернету або місцевих ЗМІ. Як правило, всі складські приміщення знаходяться в зручних місцях – поблизу транспортних магістралей, і приміщення обладнані для правильного зберігання будь-якої продукції. На даному етапі розвитку економіки оренда складу від власника переважає над орендою через посередників. Така послуга, безперечно, є найбільш вигідною і придатною для будь-якої організації.

Отже, оренда без посередників – це угода, яка укладається безпосередньо з господарем приміщення. Це означає, орендна плата буде значно менше, тому як не доведеться виплачувати відсотки, які в обов’язковому порядку беруть посередники. Крім усього іншого, оренда складу від власника дає можливість вирішувати проблеми, які можуть виникнути в процесі експлуатування приміщення безпосередньо з господарем об’єкта.

Для вашого складу буде також необхідні вогнегасники, які ви можете придбати тут огнетушители порошковые по самій низькій ціні!

Оренда складу без посередників – це ще й спосіб убезпечити і підстрахувати себе від шахраїв і аферистів, яких серед посередників стало багато останнім часом. А серед прямих орендодавців такі майже не зустрічаються. Ще однією перевагою оренди приміщень без посередників є те, що, домовляючись з господарем, як про орендну плату, так і про решту послугах, набагато простіше отримати знижку або компроміс.

Переваги оренди без посередників звичайно очевидні, це не означає, що всім орендодавцям можна беззастережно довіряти. При укладанні договору варто ретельно перевіряти всі документи і уважно оглядати приміщення, яке збираєтеся орендувати. Обдурити може хто завгодно, тому краще скористатися послугами тих орендодавців, які вже перевірені знайомими. Як говориться – довіряй, але перевіряй. У загальній складності можна відзначити, що оренда складських приміщень від власника вигідніше і зручніше і дозволяє уникнути багатьох проблем і зайвих платежів.