В якій послідовності краще ремонтувати балкон?

Балкон або лоджія є невід’ємним атрибутом будь-якої квартири, звичайно, якщо вона розташована не на першому поверсі житлового будинку. Плануючи ремонт квартири, необхідно врахувати необхідність проведення ремонтних робіт та на балконі, оскільки негарний балкон може перекреслити всі старання дизайнерів зі створення вишуканого інтер’єру всередині житла.

У ході виконання ремонтних робіт на балконі слід дотримуватися певної послідовності. У першу чергу зазвичай проводиться засклення балконів. Воно необхідне для того, щоб зробити балкон повноцінною частиною квартири з комфортним мікрокліматом і високими показниками по енергоефективності. Оскільки балкони і лоджії безпосередньо контактують з вулицею, то необхідно надійно захистити їх від природних факторів, в першу чергу – від перепадів температур. Для того щоб взимку і влітку в квартири було однаково комфортно, необхідно подбати про встановлення правильного варіанту віконної системи. Фахівці рекомендують встановлювати при склінні балконів і лоджій багатопрофільні системи зі склопакетами зниженою теплопровідності. Такі вікна забезпечать взимку потрібне тепло в будинку, а влітку допоможуть створити приємну прохолоду.

В рубриці цікавих посилань сьогодні хотів би вам порадити послуги сайту хімчистки килимів і мягкої мебелі на сторінці https://mys.ua/ximchistka/ximchistka-kovrov-i-myagkoi-mebeli по самих доступних цінах на ринку!

Наступним після скління етапом є обробка балкона, яка потрібна для того, щоб створити затишний і гарний інтер’єр, а також комплексно вирішити проблему низької енергреффектівності квартири. Ніякі, навіть самі якісні і дорогі вікна від провідних виробників, не зможуть забезпечити потрібне тепло в квартирі, якщо не утеплити стіни, підлога і стеля балкону. Для цього можна обшити поверхні зсередини сендвіч панелями, заповненими зсередини мінеральною ватою або іншим теплоізоляційним матеріалом. Після обшивки теплоізолятором, необхідно здійснити фінальну обробку балкона зсередини і при бажанні – зовні. В останньому випадку потрібно пам’ятати про архітектурний образ будівлі і вибирати колір обробки, що співпадає з фасадом будинку. Для досягнення найкращого результату, краще, якщо скління і обробка балконів буде здійснюватися силами фахівців, які працюють саме в цій вузькій області. Використання вузькоспеціалізованого праці – гарантія швидкого отримання якісного результату під ключ.

Таким чином, важливе місце в ремонті квартири займає облагороджування балкона, яке слід починати з скління, потім утеплити всі внутрішні поверхні і, нарешті, здійснити фінішну декоративну обробку приміщення. Кращим чином з цим впораються вузькоспеціалізовані майстра.