Все що потрібно знати про кардшарінг

120627038_115179316_3862295_cardsharing

Багато користувачів супутникового телебачення по закінченню деякого часу бажають значно збільшити кількість доступних їм каналів. Проблема полягає в тому, що число безкоштовних каналів обмежена, при цьому вони пропонують невисоку якість.

Однак кожен бажає будинку переглядати закодовані канали високої якості, адже кожен знає, що закодовані канали – найцікавіші. Однак ті, хто бажають отримати таку можливість, змушені викладати чималу суму. Якщо ж ви не готові витрачати велику суму грошей на таку послугу, то ми пропонуємо вам кардшаринг.

Тест кардшаринга - сайт на якому ви зможете безкоштовно відчути всі переваги кардшарінгу!

Його суттю є спосіб, який відкриває можливість вільно переглядати закриті канали супутникового телебачення. Робити це можуть одночасно кілька користувачів.

Розкодування відбувається за рахунок офіційної карти доступу, що розташовується на спеціальному сервері. Говорячи простою мовою, шарінг являє собою спільне використання картами супутникового телебачення за допомогою роздачі ключів по всесвітній павутині. Також може використовуватися місцева локальна мережа.

Такий сервер кардшарінга дозволяє використовувати доступ до величезного числа платних телеканалів за мінімальну суму. Головним технічним умовою для користуванням КАРДШАРІНГА є необхідність наявності постійного доступу до інтернету. Для нормальної роботи сервісу досить невисокій швидкості, але при цьому зв’язок має бути стабільною. Зрозуміло, така технологія вимагає регулярної оплати. Зазвичай використовується схема оплати раз на місяць. Не пропустіть можливість насолоджуватися переглядом якісного супутникового телебачення.