Особливості трекових світильників

трековые_светильники

Якісне освітлення – неодмінна умова для успішної роботи підприємств будь-якої сфери діяльності. Правильно спроектована система освітлення забезпечує комфорт і безпеку персоналу і відвідувачів, дозволяє оптимізувати витрати на оплату електроенергії. Серед найбільш затребуваних видів освітлювальних приладів можна виділити трекові світильники, які представляють собою модульну систему для акцентованого освітлення. Модульність передбачає, що прилади можна групувати, змінювати напрямок світлового потоку.

Особливості трекових світильників

Основні елементи трекової системи – це освітлювальні прилади і шинопровод, який, в залежності від способу кріплення може бути накладної, підвісний і вбудовується.

Залежно від поставлених завдань світильники можна прибирати, додавати, групувати, повертати в потрібну сторону.

У приладах можуть використовуватися класичні лампи (люмінесцентні, галогенні) або світлодіоди. Трекові LED-світильники – вдале рішення для торгового освітлення. Вони забезпечують яскравий і рівномірний світловий потік, відрізняються низьким споживанням енергії, мають тривалий термін експлуатації.

Для всіх хто шукає: трековые системы освещения тоді вам слід завітати за даним посилання де знайдете все що вам потрібно по самій доступній ціні!

Де використовуються трекові світильники?

Завдяки високій функціональності освітлювальні системи на шинопроводі застосовуються для освітaлення:

великих торгових комплексів і магазинів;
виставкових залів і шоу-румів;
барів і ресторанів;
офісних приміщень;
приватних будинків і квартир.
Переважна сфера застосування трекових систем – торгове освітлення. Це обумовлено конструктивними особливостями приладів – корпус, що обертається навколо своєї осі, дозволяє повертати світильники в будь-яку сторону і створювати зони з концентрованим освітленням. Світловий акцент на певних товарах привертає увагу людей і є додатковим стимулом до здійснення покупок.