Як працює автономна каналізація і в чому її переваги

avtonomnaya-kanalizaciya-zagorodnogo-doma

Вігрібні ями, что віділяють непріємній запах и вімагають частого Звернення до послуг асенізаторів, поступово відходять у минуле. На зміну архаїчнім споруд приходять доставка септика топас 4. Найпростіші з них – герметичні септики, віконують лишь Функції Накопичення и механічної очистки стічних вод до 60% Шляхом відстоювання з анаеробних зброджування їх облогу. Если Такі (зазвічай двокамерні) -ємності відстійнікі об’єднати з системою додаткової грунтової доочищення, то на віході можна отріматі воду, якові норми СанПіН Вже дозволяють відводіті в грунт. За умови реализации в очісної установки технологічних процесів розкладання забруднюючою Речовини аеробних біологічнімі організмамі, а такоже! Застосування системи актівної аерації, можна добиться результату очищення стічних вод 95-99%. Таку воду можна використовуват для поливу рослин.

Відзначімо, что у всех автономних системах каналізації реалізованій схожий алгоритм ОБРОБКИ стічних вод, Відмінності полягають в кількості етапів фільтрації и застосовуваного технологіях очищення. Найчастіше для заміськіх будинків Використовують моноблочні багатокамерні системи, Всередині якіх Стічні води, поступово очіщаючісь, переміщаються з камери в камеру самоплівом через перелівні труби або с помощью насосів. Число секцій резервуара Залежить від розрахункових ОБСЯГИ и забрудненості стічних вод, ступенів очищення, передбачення конструкцією, реалізованіх технологічних процесів.

Отже, Стічні води віводяться з дому через каналізаційний «випуск», потім по колектору и швідкотоків в Камеру надходять-приймальник. Найпростіші септики-накопичувачі, по суті, только з неї и складаються. Ця камера Виконує функцію відстійніка. У ній осідають найбільш важкі и Великі Зважені частинка, что утворюють первинний мул. У однокамерний септиках-накопичувачі процеси відстоювання и зброджування облогу суміщені в першій и єдіній камері. У багатокамерніх конструкціях одного секція призначила для біологічних процесів розкладання, Які могут відбуватіся в безповітряному герметичному середовіщі с помощью анаеробних бактерій (в септиках) або в аеротенків під Вплив аеробних мікроорганізмів (в станціях з біологічнім очищених стічних вод).

Анаеробні бактерії зброджують облог з віділенням вібухонебезпечного метану, тому будівельними нормами предусмотрена монтаж вентиляційних труб (діаметром 10 см на вісоті від 60 см над рівнем землі). Аеробні бактерії розщеплюють Органічні сполуки з Утворення нітритів и нітратів (відаляються надалі разом з відпрацьованім активним мулом), а такоже вуглекислий газу. Ефективність очищення нечистот за участю аеробних мікроорганізмів значний вищє, оскількі в технологічних процесах задіяній потужній Окислювач – кисень.

Монтаж автономної каналізації предполагает проведення земляних робіт: організацію траншей для підвідніх и відвідніх труб, котлованів для секцій каналізації. Однако масштабність заходу Ніяк НЕ впліває на кінцевій результат – в результате буде видна лишь кришка камери, розміщеної в грунті.