Все про вибір власної оселі

Mortgages_in_the_Savings_Bank

Якщо в планах придбати нерухомість на вторинному ринку, вибір зробити трохи простіше – по крайней мере, всі достоїнства і недоліки об’єкта в наявності. А якщо хочеться квартиру в новобудові? На що звертати увагу тим, хто хоче придбати нерухомість на первинному ринку?

Визначальним фактором для більшості покупців є ціна. Важливо пам’ятати, що в одній і тій же локації квартири можуть пропонуватися за різними цінами. Це залежить від класу нерухомості, особливостей проекту і від ступеня готовності житлового комплексу. Чим ближче до закінчення будівництва, тим вище вартість квадратного метра. Якщо ціна влаштовує, треба починати перевіряти об’єкт за іншими параметрами.
Перший з них – це репутація забудовника. В умовах нестабільності ринку слід віддавати перевагу компаніям, багато років працюють в галузі і мають в активі багато успішно реалізованих проектів.

Другий – це місце розташування житлового комплексу. Щоденні поїздки на роботу, навчання і відпочинок не повинні перетворюватися в виснажливий квест. Тому транспортна доступність повинна бути відмінною. Наявність зручних під’їзних шляхів, розгалуженої мережі громадського транспорту та близькість до метро – ось основні показники вдалою локації. Якщо поруч знаходяться парки або водойми, – це додатковий плюс.

До речі можу вам порадити хороших забудовників за посиланням жилые комплексы, які пропонують хороші ціни на житло з гарними плануваннями квартир!

Ну і, нарешті, необхідно вивчити інфраструктуру району і самого житлового комплексу. В ідеалі всі соціальні та інфраструктурні об’єкти повинні знаходитися в крокової доступності. Ще краще, коли освітні та спортивні заклади, а також торгові точки місця для культурного відпочинку знаходяться прямо в рамках новобудови. В межах міста, як правило, забудовники обмежуються озелененням дворів і виділенням комерційних приміщень на перших поверхах будинків. Але бувають і виключення.