Поради з вибору сантехніки

santehnika

При ремонті ванної кімнати рано чи пізно постає питання. Який сантехніки віддати перевагу? Від вибору сантехніки залежить зручність і комфорт використання ванни і туалетної кімнати. До підбору сантехніки необхідно підійти з усією серйозністю. Сантехніка, як правило, змінюється дуже рідко, тому слід вибирати якісну сантехніку. До неї звично відноситься все, що встановлюється у ванній і туалетній кімнаті. Це, і змішувачі, і раковини, і фурнітура на якій все це кріпиться, і ванна, і душові кабіни, а також труби підводки. Фурнітура теж повинна бути якісною. Буде нерозумно кріпити дорогу раковину на дешеву фурнітуру.

Вся сантехніка взаємодіє з водою, тому найважливішим її якістю повинна бути надійність. Якість води в більшості своїй залишає бажати кращого. Основні поломки змішувачів відбуваються в основному через неякісну воду.

Вибираючи сантехніку, необхідно звертати увагу на її цілісність. На раковинах, унітазу і ваннах не повинно бути тріщин і відколів. Змішувачі, крани, стикові згони труб, повинні бути укомплектовані якісними прокладками. Від них залежить, чи будуть підтікати у ванній кімнаті труби і крани. Змішувачі бажано вибирати металеві. Вони більш надійні.

Особливу увагу, вибираючи сантехніку, необхідно приділити вибору труб. Сучасний ремонт передбачає підведення труб до сантехніки під облицюванням. Щоб уникнути неприємностей при протіканні труб під облицюванням необхідно, щоб труби були нові і надійні. Найміцніші і надійні є труби з міді, але їх ціна дуже висока. Тому багато хто воліє металопластик. Труби з металопластику дуже зручні для монтажу, а так само майже не підлягають корозії і відрізняються своєю довговічністю.

В рубриці корисних посилань хотіли б вам порадити аналогічний сервіс ремонту у ваній кімнаті в Німеччині тут Dach & Spengler Arbeiten Dienstleistungen in München і порівняти сервіси в наших країнах!

Необхідно знати, що виробники якісної сантехніки дають на свої вироби гарантію. Ванну, раковину і унітаз найкраще купувати одного виробника, так як у кожного виробника свій відтінок емалі. Купуючи вироби різних виробників, є ризик, що вироби не співпадуть відтінками. Це зіпсує дизайн вашої вбиральні.

При виборі раковини слід звернути увагу на матеріал її виготовлення. Перевагу краще віддати порцелянової раковині. Раковина з фаянсу швидше брудниться і вбирає запахи. Так само, що б в бедующем запобігти неприємним побутові ситуації, слід придбати раковину із захисною функцією від переповнення.