Поради при купівлі житла в новобудовах

покупка-квартири

Купівля квартири дуже часто порівнюється з початком нового життя. Тому переважна більшість покупців відмовляється від можливості купити задешево житло у вторинному фонді і прагне почати нове життя в споруджуваних будинках. Щоб життя ця була щасливою і комфортною, треба знати як правильно вибрати квартиру в новобудові.

До речі по даній темі можу вам порадити переглянути посилання: квартира в Киеве от застройщика - це місце де ви знайдете доступні ціни в столиці на житло!

В умовах активного житлового будівництва важливо розібратися в специфіці будівельних технологій і матеріалів, проаналізувати зручність розташування та інші фактори.

Район

Ідеальним варіантом є квартира в новому будинку, розміщеному в озелененій зручному районі з повноцінною інфраструктурою:

 1. парковки;
 2. школи;
 3. дитячий садок;
 4. поліклініка;
 5. магазини;
 6. близькість до зупинок громадського транспорту.

Як правило, такий варіант передбачає розташування новобудови серед старих кварталів, а таку зручність пов’язано з більш високою ціною. Якщо ж хочеться вирватися з консервативної старовини, варто пошукати квартиру в нових районах.

Житлові будинки та комплекси від будівельної компанії «Будова» розташовуються в екологічно чистих зелених мікрорайонах м.Одеси і відрізняються архітектурною виразністю.

Технології будівництва

Вибрати квартиру в новобудові слід з урахуванням технологій будівництва та їх особливостей. Найбільш поширені типи будинків в новобудовах:

 • панельні;
 • монолітні;
 • цегляно-монолітні будинки.

Панельні будинки будуються серіями, вони відрізняються наявністю несучих конструкцій, що визначають раз і назавжди планування квартири. Однак вдома з панелей мають наступні переваги:

 1. будуються і здаються в експлуатацію в короткі терміни;
 2. продаються за доступними цінами;
 3. мають достатній рівень комфортності завдяки застосуванню утеплених полістиролом тришарових панелей (іноді в поєднанні з архітектурним бетоном і цеглою), які володіють високим теплоізоляційними властивостями.
 4. Цегляно-монолітні та монолітні будинки сьогодні дуже популярні:
 5. будуються за індивідуальними проектами;
 6. являють собою міцні цільні конструкції з відсутністю швів;
 7. надають покупцям просторі квартири з високими стелями;
 8. квартири мають вільне планування;
 9. високий ступінь шумоізоляції.