Будівництво котеджів під ключ від «Delta House»

kotedg

Будівництво приватного будинку на вашій земельній ділянці, будинку вашої мрії, в якому буде жити ваша сім’я, будуть рости ваші діти, в якому ви будете отримувати задоволення від життя , і стає щасливою людиною.

Наша команда професіоналів повністю виконає роботи з основних напрямків, які пов’язані між собою і необхідні для досягнення поставленої мети. Ми  займаємося строительство коттеджей под ключ на deltahouse більше 10 років.

Наш накопичений досвід і знання в сфері проектування та будівництва будинків дозволяє вирішувати всі поточні завдання і питання пов’язані з приватними будинками і котеджами, їх проектуванням, будівництвом і експлуатацією.

Кожним окремим будинком займається Генеральний менеджер, шість проектантів, проектний менеджер, інженер технічного супроводу та контролю робіт. Повірте, ваш будинок буде проходити всі етапи життєвого циклу – від проектування до передачі в експлуатацію. Головна запорука успішного будівництва будинку – це наш високий рівень компетенції, досвід, професіоналізм і відданість цінностям і за потребами нашого кожного клієнта.