Поради з вибору нерухомості в Україні

032

На сьогоднішній день ринок нерухомості в Україні є досить насиченим: пропозиції ростуть, а купівельна спроможність громадян падає.

На ринку виставлено величезну кількість пропозицій до продажу, в тому числі житла.

Всі ми знаємо, що житло є необхідністю для комфортного проживання, і тому придбане житло, яке автоматично стає приватною власністю, робить життя людини максимально комфортним. Тому в цій статті ми будемо говорити саме про житлову нерухомість, а саме про квартири, розташованих в новобудовах на первинному ринку нерухомості України.

До речі можемо вам порадити хороший житловий комплекс в місті Києві за посиланням: квартиры на Позняках тут ви знайдете як хороше місце розположення, так і гарні планування квартир по самих доступних цінах на ринку нерухомості в Україні!

Ви зібрали потрібну суму і плануєте придбати квартирку для себе чи своєї родини – з чого почати? Починати потрібно перш за все з вибору мікрорайону, в якому Ви плануєте проживати. При виборі району, потрібно орієнтуватися перш за все на зручність і персональний комфорт. Тут важливим фактором буде розташування вашого офісу, роботи, а також школи в яку ходять Ваші діти, або дитячий сад. Житло має перебувати максимально зручно: час, який ви витрачаєте на шлях до роботи має бути мінімальним. Також враховуйте відстань від нового житла до станцій метро, ​​іншого громадського транспорту, центру міста, наявність і відстань до паркам, скверам, водойм.

20135

Проаналізувавши і вибравши район, масив, в якому Ви хотіли б жити, перейдемо до вибору житлового комплексу. Важливо, щоб комплекс був монолітним або цегляним. Також добре було б, щоб була своя обгороджена територія, на якій є зелена зона, дитячий майданчик, а також місце для парковки авто. Дуже часто забудовники економлять кошти і не залишають місця біля будинку навіть на одне зелене деревце каштана.

Квартиру бажано купувати після будівельників без оздоблення – це вам дозволить зробити ремонт під свій смак, адже ремонт після будівельників досить специфічний і «сірий». Ви можете вибрати квартиру з чорновою обробкою: штукатурка стін.

Якщо у Вас є можливість почекати з переїздом в нове житло, підпишіть договір нвестірованія в будівництво будинку якісними перевіреними забудовниками, так Ви заощадите кошти на ремонт і солодощі)

Бажаємо успіхів Вам у виборі квартири.