Пластикові погреби, правильний вибір

pogreb-poleks

Готові льоху з пластика ви без проблем можете придбати в мережах роздрібної торгівлі. Ціна у них досить різна, все залежить від виробника і розміру. Пластик, як сучасний, зручний і надійний матеріал, завойовує позиції в самих різних областях.

У побуті пластик давно і міцно зайняв своє місце. Одним з останніх винаходів для приватного будинку або дачі став Кесон або пластикова конструкція для льоху.

Ця конструкція зроблена за принципом пластикового харчового контейнера для холодильника. Наша стаття і буде присвячена вибору такого льоху і ви зможете отримати додаткову інформацію на відео і фото в даній статті.

Робимо вибір пластикового льоху

Перш за все треба визначитися, який льох вам потрібен. Є варіанти зробити і його під замовлення, так само можна купити льох з пластика з утепленням і без. Так що в першу чергу все це треба уточнити. Нижче приведена інструкція по правилам вибору даної продукції.

До речі можемо вам порадити хороший якісний пластиковий льох в інтернет магазині “СтройЭкоПласт” за посиланням: пластиковый погреб Тингард по самій доступній ціні на ринку!

При покупці корпусу для льоху, важливо вибрати основу з екологічно безпечного матеріалу. Бажано дізнатися, з якого пластику зроблена конструкція, чи достатньо високоякісний виріб ви купуєте. Корпус для льоху повинен бути виготовлений з харчового пластику, це неодмінна умова безпеки. Необхідно упевниться у продавця про наявність сертифіката і гарантії на конструкцію. Краще переглянути всі наявні на виріб документи.
Перш ніж купити льох, дізнайтеся, чи є у компанії свої майстри з монтажу і встановлення корпусу. Виконують вони установку безкоштовно або потрібно сплатити певну суму. Монтувати корпус і виконувати його установку повинні люди з досвідом і знанням як це правильно зробити. Дізнайтеся, в який термін працівники впораються з поставленим завданням. Облаштувати готовий льох всередині можна і самостійно, але всі основні роботи по установці і монтажу повинні робити фахівці, знайомі з особливостями конкретно цієї пластикової конструкції.
Високоякісний пластиковий льох, неодмінно повинен мати свою вентиляційну систему. Як правило, вентиляції для кессонов є стандартними (див. Вентиляція в погребі: схема і можливості виконання). Якщо ви плануєте зберігати велику кількість фруктів і овочів, то стандартної вентиляції може не вистачати, що б видалити весь вологе повітря від дихаючих теплом плодів. Зробити це треба неодмінно, інакше зайва волога випаде конденсатом і зіпсує ваш урожай, викличе гнилизну або цвіль. В даному випадку потрібно посилити вентиляцію примусовою витяжкою.