Як правильно вибрати толщиномір?е

толщиномер

Перед тим як толщиномер купить , Ви повинні задати собі питання: «А для чого він мені потрібен? Які функції я на нього покладаю? Яку користь, в кінцевому підсумку, він повинен мені принести? ». На нашому сайті ми продаємо, в більшості, тощіномери лакофарбових покриттів автомобілів.

Практично кожен, який вирішив придбати бу автомобіль, природно, бажає здійснити якомога якісну покупку в хорошому технічному стані. І, напевно всі знають, що одним з показників якісної, можете назвати, вдалою, покупки бу автомобіля – це його стан кузова, тобто щоб вона не брала участі в аваріях, щоб не перефарбовувалися або мінімально перефарбовувалися окремі деталі кузова.

І так само природно, за своєю людській природі, що продає хоче виручити максимально велику суму грошей за машину при її продажу. Продавець може промовчати про деякі «нюанси», які присутні в автомобілі з різних причин, наприклад: забув, не знав (посередник), або навіть навмисне обманює покупця, що, як і сумно, також зустрічається.

Згадайте про питання, які Ви повинні собі задати. Тобто Вам потрібно поміряти товщину лакофарбового покриття з точністю до мікрона бо Ви, припустимо, дослідник, і не можете спокійно спати не знаючи цей показник, або Ви переслідуєте просту мету дізнатися чи був перефарбований Ваш майбутній автомобіль попереднім господарем, чи брала участь транспортний засіб у великих або дрібних ДТП, нарешті, чи порядна продавець, який пропонує Вам машину?

Для першого випадку Вам звичайно ж необхідно купити технічний електронний товщиномір з циферблатом, а ще краще з повіркою і сертифікатами, який стоїть вже не менше 1 тис. Доларів. Для другого випадку Вам цілком, на все 99,9%, буде достатньо магнітного товщиноміра Авто-Лак-Тест.
Звичайно ж крім магнітних ми пропонуємо купити і цифрові, більш точні прилади, побутового призначення типу GL-1 або GL-mini для більш прискіпливого клієнта.