Фарбувальне обладнання Graco

graco_linelazer 5900[1]

Безповітряні фарбувальні агрегати високого тиску виробництва фірми Graco (Грако) повсюдно застосовуються в промисловому і цивільному будівництві. Широко використовуються при будівництві нових об’єктів і при проведенні різних видів ремонту будівель і споруд. Фарбувальні агрегати високого тиску Graco (Грако) рекомендується використовувати в роботі з високов’язкими захисними матеріалами для різних поверхонь.
Фарбувальні апарати безповітряного розпилення Graco (Грако) з успіхом застосовуються для нанесення рідких покрівельних мастик, вогнезахисних паст.

До речі широкий асортимент товарів фірми Graco ви зможете знайти на сайті «Спецтехника в Украине»  за посиланням: http://www.spt-ukr.com/catalog/s93 по самій доступній цівні в інтернеті!

Також АВД Graco (Грако) використовуються для нанесення фарбувальних матеріалів і фарб для захисту металоконструкцій, судів, цистерн, бетонних споруд і мостів та ін. Для отримання високої якості поверхні, що фарбується високов’язкими фарбами, наприклад, при виробництві фарбувальних робіт літаків, різних автомобілів, меблів і ін. Застосовується фарбувальне обладнання високого тиску Graco (Грако) комбінованого розпилення.