Все про фрезерні машинки

57755

Ручний електроінструмент широко застосовується при обробці дерева в побуті і в невеликих майстерень. Обробку крайок, прорізання фігурних отворів і пазів дозволить виконати фрезер. Випускаються різними виробниками кромочный фрезер по дереву можуть використовуватися для обробки різних матеріалів: ДСП, МДФ, дерева, пластмас. За допомогою такого інструменту можна створювати різні профілі, в тому числі вирізати деталі для з’єднання шип-паз. Обладнання складається з електромотора, на його валу встановлений цанговий затиск для закріплення різального інструменту – фрези. Подача в двох площинах здійснюється вручну. Тому для точності передбачені напрямні і обмежувач глибини.

Характеристики та типи фрезерних машин по дереву

Вибір обладнання залежить від того, для яких робіт буде використовуватися ручна фрезерна машина. Важливий параметр – потужність. Від неї залежить продуктивність і вага інструменту. Для дрібних виробів не потрібно велика потужність, тому найкраще підійде обладнання з малою вагою.

У деяких моделях передбачено регулювання швидкості обертання. Ця функція зручна, якщо обладнання використовується для обробки різних матеріалів. Застосовуються також в обладнанні електронні системи, що підтримують сталість швидкості обертання під навантаженням.

За конструкцією вертикальний фрезер буває різних типів. Погружной має дві ручки з боків, він опускається на плоску поверхню до упору. Їм зручно фрезерувати поглиблення. Що випускається компанією керамічний фрезер BOSCH влаштований за принципом постійних. У них глибина фрезерування налаштовується в інструменті заздалегідь.

Вимоги до робочих характеристик визначаються призначенням інструменту.