Нове житло – це хороша інвестиція

Real estate concept

Якщо Ви бажаєте наповнити своє життя неймовірною красою, то в такому випадку новобудови точно для Вас. Вишуканий стиль, елегантна архітектура, захоплюючі краєвиди з балконів – це все занурить Вас в світ справжньої гармонії, комфорту та творчества.Тогда Ви вже забудете про те, що ж собою являють облуплені стіни в будинку і недопалки в ліфті. Таким чином, можна створити різні новаторські рішення архітектури.

Ви ж розумієте, що власне житло http://intergal-bud.com.ua/projects/kiev/residential/current-offers/168/project/ є запорука міцної сім’ї. У такому випадку відносини в родині будуть спокійно вибудовуватися без додаткового втручання лівих осіб, гармонійно і правильно. Також зникнуть приводи для різних суперечок. Оскільки побутових проблем, як таких, не буде. Водопровідна система, каналізація, електричні прилади будуть функціонувати без будь-яких збоїв. Разом з цим, у Вас залишиться час для яскравих розваг і спільного відпочинку.

І, як показує реальна картина, кількість бажаючих придбати нове житло, яке не обтяжене юридичними проблемами попередніх мешканців, щодня зростає. Але далеко не всі майбутні новосели знають, що період між самою покупкою і вселенням в новий будинок заповнений багатьма неприйнятними моментами.

Але потрібно бути дуже уважним, оскільки проблем, які пов’язані з новобудовами, багато. Найбільш поширена – це ошукані пайовики. Про цю проблему вже було стільки розказано, написано, що, здавалося б, це питання має нарешті зникнути. Як би там не було, кількість невдалих співінвесторів збільшується постійно. Адже проблема пайовиків – це не тільки проблема тих людей, які невдало вклали свої гроші. Це масове явище. Масло у вогонь підливає ще й уряд, який надає підтримку обдуреним пайовикам, а не займається навчанням населення. Економічна ситуація в Україні ніколи не була стабільною. Відповідно, купувати навіть найбільш багатообіцяючі проекти на етапі будівництва можуть хіба що ті, хто практично нічим не ризикує. Крім ошуканих пайовиків, багато новоселів, які протягом довгих років так і не можуть в’їхати в свою квартиру. Здача новобудов в експлуатацію дуже часто затримується. Виникають суперечки, на вирішення яких знадобиться багато часу.