Які батареї кращі?

montazh_radiatorov_otopleniya

Сьогодні в квартирах і приватних будинки в системі опалення найчастіше використовуються радіатори (батареї). Оскільки різновидів батарей багато, правильний підбір забезпечує комфорт і економить кошти? Ця стаття допоможе самостійно зробити правильний вибір радіаторів для опалення. Для цього розглянемо, які види існують, який оптимально підходить для приватного будинку, а який для квартири, як правильно розрахувати потужність.

До речі придбати якісні радіатори в інтернеті ви можете Тут по самих доступних цінах!

Які існують види радіаторів?
Особливості вибору батарей в залежності від типу опалення, які краще встановлювати в будинку, а які в квартирі?

Як правильно розрахувати потужність радіатора? Необхідні для вибору розрахунки приводимо нижче.

Радіатори існують таких видів:

  • чавунні;
  • алюмінієві;
  • біметалічні;
  • Сталеві (панельні).

Розглядаємо основні види радіаторів опалення

Чавунні радіатори які батареї краще – чавунні, алюмінієві або біміталіческіебилі поширені за радянських часів, їх встановлювали всюди без винятку – як в квартирах, так і будинках. Вони більші за розмірами і дуже важкі. Але, оскільки з чавуну дуже зручно робити елегантні литі вироби, сучасні батареї стильні і невеликих розмірів, наприклад дизайнерські з художньою ковкою.

Особливості чавунних батарей:

  • Робочий тиск таких радіаторів становить 5-10 атм., Тестове більше 15 атм .;
  • Сумісність з усіма типами трубопроводів;
  • Тривалий термін служби – до 50 років;
  • Є можливість змінювати кількість секцій;
  • Тепловіддача приблизно 120Вт

До плюсів можна віднести довговічність таких радіаторів, термін служби яких досягає 30-50 років. Висока стійкість до корозії. В результаті експлуатації на внутрішній стінці виникає захисний шар, який захищає її від руйнування, з зовнішньої сторони корозія майже неможлива. Найпоширеніша причина виходу з ладу батареї – протока забивається кальцієвими відкладеннями, що легко запобігти пом’якшення води або використовувати в якості теплоносія антифриз, хоча він негативно впливає на прокладки між сполуками секцій.

До мінусів можна віднести те, що чавун повільно набирає температуру і повільно остигає, при таких умовах неможливо швидко регулювати температуру в приміщенні; велику вагу батареї ускладнює її монтаж.