Поради з вибору мебелі для кухні

3078_pict

Сучасна кухня – це вже давно не тільки місце, де готується їжа. Вона перетворилася для багатьох в центр спілкування, де після роботи збирається вся родина або приймають гостей, а то і просто розслабляються за чашкою кави або чаю, вальяжно розсівшись на банкетке на кухню зі спинкою. А це означає, що сьогодні меблі для кухні повинна враховувати вимоги, про які раніше і говорити не доводилося. Причому це стосується як аспектів стилю і дизайну, так і функціональності її обстановки і устаткування. Якщо узагальнити сказане вище, то кухня в наші дні має бути функціональною, якісно виготовленої з безпечних матеріалів, відповідати вимогам ергономіки і, зрозуміло, радувати око своєю красою.

До речі якщо ви шукаєте якісну хорошу мебель тоді вам слід звернути вашу увагу на інтернет-магазин: http://pro100mebli.com.ua/category/amf тут ви здайдете все що вам потрібно по доступній ціні!

Виробники меблів для кухні прекрасно знають, що в сучасних умовах успішно і стабільно продавати її можна лише за умови, що вироби підходять вимогам клієнтів. З цієї причини різноманітність кухонної (та й не тільки) меблів на ринку буквально зашкалює. При цьому для клієнта виникає реальна проблема: як же вибрати, щоб меблі дійсно відповідала необхідним вимогам конкретного приміщення, і смаку покупця?
У питанні функціональності насамперед слід звернути увагу на внутрішнє наповнення кухонних шаф. Перевірити наскільки вони місткі, скільки є в ньому полиць і шухлядок, а також наскільки зручно вони розташовані. Не останнє місце для функціональності має і якість фурнітури, де важливі надійність ручок, а також міцність кріплення дверцят.

Меблі для кухні, банкетка на кухнюНалічіе в шафах рейлінгов, штанг і інших додаткових пристосувань не тільки урізноманітнює загальний зовнішній вигляд, але і дає можливість тримати під рукою те, що необхідно постійно. Але при цьому питання, що необхідно для підвищення функціональності кухні, кожен вирішує для себе індивідуально. Це залежить як від звичок покупця, так і від того, як полки передбачається використовувати: що на них буде зберігатися, де передбачається поставити мікрохвильовку, а де і встане банкетка на кухню.

Якість і довговічність меблів для кухні залежать не в останню чергу від матеріалів, з якого вона виготовлена. У наш час для цього використовуються найчастіше натуральна деревина, ДСП і МДФ. Найдешевший з них варіант – це ДСП, який забезпечується різними видами зовнішнього покриття. Але з усіх варіантів він виявляється і самим сприйнятливим до вологи в тривалій перспективі. Натуральне дерево – це найблагородніший варіант, але і найдорожчий, унаслідок чого багато собі просто не можуть його дозволити. Плити ж МДФ за якістю і за ціною перевищують деревно-стружкові плити за рахунок того, що при їх виробництві використовується не деревна стружка, а деревні волокна.

При покупці бажано враховувати і те, який виробник виготовив вподобану покупцеві меблі. Відомі марки часто продають свою продукцію дорожче, але при цьому їх вироби, як правило, мають і більш високу якість. Серйозні фірми цінують своїх клієнтів, а також своє реноме. А ось якості продукції, виготовленої в гаражах і підвалах і продається на базарі або взагалі посеред вулиці з автомобіля, гарантувати не зможе ніхто.

Для кожної господині зручність меблів для кухні – це ключове питання. Від розміщення меблів і планування кухонного простору залежить і настрій господині, і то, наскільки легким і комфортним буде для неї кухонні робота. Адже якщо весь час доводиться схилятися над низькою стільницею або тягнутися до розташованих в різних місцях і на значній висоті полицям, бажання приготувати родині що-небудь смачненьке може дуже швидко згасати. А якщо поставити банкетку на кухню з ящиком, то це і невелике, комфортне місце для сидіння дозволить перепочити з комфортом, маючи при цьому ящик для зберігання хазяйської начиння.