Твердопаливні котли тривалого горіння

tehni-x-logo-new

Звичайно, кожен вибирає твердопаливний котел за своїми уподобаннями та фінансовими можливостями. Але однозначно можна сказати, що сучасні вітчизняні котли не поступаються за якістю зарубіжним установкам. У той час як вартість обладнання найчастіше нижчі. У зв’язку з тим, що прогрес не стоїть на місці, ми шукаємо будь-які можливості заощадити ресурси, саме тому з’явилася альтернатива традиційним котлам. Найкраще купити котел твердопаливний тривалого горіння недорого, при цьому можна добре заощадити і на паливі.

Традиційний опалювальний прилад горить за принципом знизу вгору, тобто полум’я спалахує знизу і дуже швидко охоплює всю топку. В такому випадку паливо згорає дуже швидко. А в котлах тривалого горіння використовується верхнє горіння: все паливо поступово згорає зверху вниз, необхідне тепло віддається поступово протягом усього часу горіння. В цьому і є їх велика перевага: при досягненні заданої температури, вона буде підтримуватися протягом усього циклу горіння. Горіння відбувається повільно, при цьому спалюються всі піролізні гази, паливо витрачається максимально економічно. Це означає, що все тепло економно і правильно працює на Вашу систему опалення.

Всі варіанти твердопаливних котлів ви можете знайти в інтернет-магазині Tehni-x.com по самих доступних цінах з доставкою по всій країні!

Якщо Ви все-таки зважилися купити котел твердопаливний тривалого горіння в Україні, ціна вас приємно здивує. Продаж саме таких котлів найпоширеніша. А щоб остаточно знати вартість, нам необхідно уточнити, яке за площею приміщення Ви будете опалювати. Для проведення всіх підрахунків звертайтеся до наших фахівців, Вам нададуть детально розрахункову вартість обладнання та його установки. Ось ще кілька позитивних якостей: вигідніше купити котел на твердому паливі тривалого горіння, ціна якого не набагато дорожче, ніж у традиційних котлів, тим більше ці котли безпечні, економлять до 50% палива в порівнянні з традиційними установками. Немає необхідності часто підкидати дрова в топку.

Котли тривалого горіння на твердому паливі – це відмінний вибір для тих, кому хочеться заощадити і гроші, і паливо. За відгуками наших клієнтів, твердопаливні котли тривалого горіння, ціни яких приємно вражають (завдяки тому, що ми працюємо безпосередньо з постачальниками) мають дійсно хороші характеристики, їх легко використовувати, вони не вимагають особливого догляду. Вони просто відмінно підходять для водяного опалення, що теж важливо. Немає скарг, всі клієнти задоволені обслуговуванням, адже ми гарантуємо якісний монтаж і обслуговування. Ми вірні своїй справі! Бажаємо всім жити в теплі і затишку.