Поради з вибору меблів для дитячої

4nkcq5ox1hw

Ви знаєте, на що в першу чергу потрібно звертати увагу при виборі меблів для дитячих? Існує 5 основних моментів, які слід враховувати, при покупці дитячих меблів.

  1. Безпека – безумовно, найважливіший фактор. Меблі для дитячих повинна бути виготовлена ​​з екологічно чистих матеріалів. Це відноситься як до деревини, так і до оббивних матеріалів. Від меблів, покритої фарбою або лаком, краще утриматися через імовірність вмісту токсичних речовин. Для максимальної безпеки дитини вибирайте предмети з округленими кутами і без виступаючих залізних конструкцій.
  2. Зручність меблів для дитячих дозволить Вашій дитині перебувати в комфортній обстановці чимало часу. Адже в дитячій кімнаті малюк буде спати, грати і навчатися. На Ваш вибір можуть також впливати дизайн, колір і матеріал дитячих меблів.
  3. Вік дитини. Меблі для дитячих, безумовно, повинна відповідати віку Вашої дитини. Це, в першу чергу, стосується розміру ліжка або дивана, висоти шафи, столу і стільця. Дотримання даних параметрів дозволять Вашій дитині мати здоровий хребет і повноцінний відпочинок.
  4. Стать дитини. Купуючи меблі для дитячих, не забувайте приділити особливу увагу кольором. Тут доречно традиційний поділ: рожеве для дівчаток, блакитне для хлопчиків. Якщо у Вас різностатеві діти, а кімната одна, то можна зробити умовний розподіл, використовуючи для цього дитячі меблі різного кольору. У будь-якому випадку, теплі пастельні тони або радісні яскраві відтінки повинні створити затишну атмосферу.
  5. Розміри кімнати. Вибираючи меблі для дитячих, підбирайте модулі тій комплектації, які максимально вдало зможуть вписатися в інтер’єр Вашої кімнати. Сучасні варіанти меблевих гарнітурів здатні передбачити не тільки традиційні стіл, стілець, шафа і ліжко, але також може бути використано і обладнане місце для ігор, включаючи навіть гірку.

У Вас все ще залишилися питання про те, як вибрати меблі для дитячих? Отримати відповіді Ви зможете в салоні меблів: http://divan.plus/ . Уважні співробітники магазину допоможуть Вам підібрати ідеальну дитячі меблі, яка буде радувати Вас і Вашої дитини довгі роки.