Реле контролю напруги RBUZ (ZUBR)

rbuz-d25-med

Реле контролю напруги RBUZ (ZUBR) – надійний захист від перенапруги в Вашому домі!

Чому у приладу подвійну назву RBUZ (ZUBR)?

Насправді на сьогодні у приладу одне “ім’я” – RBUZ. Справа в тому, що раніше реле напруги RBUZ випускалося під брендом ZUBR, а з 2015 року прозводится під назвою RBUZ (ZUBR навпаки). Але в базах мнго покупців і пам’яті залишилося найменування ZUBR. Тому ми поки використовуємо і RBUZ і ZUBR

Є відмінність між реле напруги ZUBR та RBUZ?

Так, тільки одне – в назві). Всі інші параметри: характеристики, настройки, габарити, зовнішній вигляд, гарантія 5 років у реле напруги RBUZ ідентичні реле Zubr.

Реле напруги RBUZ (ZUBR) – це що, стабілізатор такий?

Ні, реле контролю напруги RBUZ (ZUBR) – не є стабілізатором напруги. Реле напруги RBUZ (ZUBR) – реле, яке при виході параметрів нижнього і верхнього значення напруги за задані парметри (параметри задаєте Ви самі, в залежності від Ваших місцевих коливань напруги) відключити Ваш захищається прилад (холодильник. Кондиціонер. Пралку і т.д ) і не включить поки параметри не відновляться.
Велика частина побутової техніки довго і надійно працює при напрузі мережі живлення 220 Вольт + – 10%. (198-242Вольт). Ці параметри і визначають в реле напруги в заводських налаштуваннях. Якщо ваша мережа стабільна сама по собі, раціональніше поставити реле напруги RBUZ (ZUBR) і спати спокійно)).
Стабілізатор – набагато дорожчий прилад, який в автоматичному режимі підтримує систематично нестабільний мережеве напруга в встановлених межах.

Як працює реле напруги RBUZ (ZUBR)?

Реле контролю напруги RBUZ (ZUBR) працює за принципом отсекателя. Коли напруга в мережі виходить за межі, які задав користувач, реле напруги RBUZ (ZUBR) відключає напругу. Коли ж напруга відновлюється – RBUZ (ZUBR) відновлює живлення споживачів. В даний момент у всіх реле напряженіяRBUZ (ZUBR) коммутирующим елементом є електромагнітне реле.