Британська фірма JCB

jcb

Британська фірма JCB ще в 1977 році першою в світі відкрила серійне виробництво телескопічних навантажувачів, відразу ж стали дуже популярними серед господарників і будівельників. Машини JCB повністю відповідають потребам вимогливого споживача – в них з’єднані висока продуктивність і англійське зручність з його строгістю і фундаментальністю. На даний момент компанія має найбагатший модельний ряд вантажної техніки. Нею випускаються навантажувачі, призначені для двох базових напрямків – будівництво і сільське господарство, в цілому налічують понад 20-ти основних моделей: Agri – аграрна спецтехніка. Серія містить 11 моделей, в основному з вантажопідйомністю до 3,1 тонни і висотою підйому до 9,5. Loadall – будівельна лінійка, що складається з 14-ти машин вантажопідйомні до 4,1 тонни з висотою підйому від 4-х до 14-ти метрів. Сюди включаються як великогабаритні агрегати, так і міні-техніка висотою не більше людського зросту, мають широкий вибір обладнання навішування: вила, захоплення, ковші різних видів, крановий гак і ін. До речі купити дане обладнання ви можете здесь по самих доступних цінах в інтернеті!

Переваги

Відмінними рисами «телескопів» JCB є збільшення висоти навантажувальних робіт і підвищення зручності подачі вантажів.Завдяки цій та інших особливостей для них стали можливі:

 • Робота в умовах обмеженого простору і на важкодоступних ділянках;
 • Легка зміна робочого інструменту;
 • Висока маневреність;
 • Рух по транспортної трасі, по зручності схоже з рухом легкового автомобіля;
 • Застосування для широкого спектру робіт:
 1. Навантаження і розвантаження;
 2. Будівництва та монтажу;
 3. Ремонту комунікацій;
 4. Комунальних потреб.
 • Відмінна збірка і поліпшена обробка;
 • Особливо низький рівень шуму;
 • Чуйне управління.

Недоліки

Недоліки цієї техніки пов’язані з загальними особливостями телескопічних навантажувачів: Вони втрачають при русі до 45-52% прописаної в паспорті потужності двигуна (в порівнянні – для повнопривідного трактора це всього 25%). Менш економічні, ніж трактора тієї ж потужності, хоча і стоять в середньому діапазоні витратності палива в порівнянні з аналогічною технікою інших фірм.