Поради з вибору ліжка з дерева

lizko

Спальня є місцем, де можна відпочити після важкого робочого дня і набратися сил. Такі кімнати, за правилом, повинні відрізнятися затишною атмосферою, яка дозволить розслабитися як тілу, так і душі. Центральний елемент будь-якої спальні – ліжко. Такі меблі повинна не тільки бути красивою, але і комфортною і зручною, забезпечуючи здоровий сон. Чимале значення тут відіграє матрац, проте, ми розглянемо особливості самих ліжок. З великим асортиментом двоспальних дерев’яних ліжок можна ознайомитися за цим посиланням – https://mebeline.com.ua/catalog/krovati/9-dvuspalnye/1-derevyannye по самих доступних цінах!

Деякі люди просто кладуть матрац на підлогу і сплять в такому положенні. Звичайно, таке рішення не можна назвати приємним і естетичним. Адже велика ймовірність, що сплячого буде обдувати протяг з вікна, йому складніше буде лягти і встати. Та й якість самого матраца так швидше зіпсується.

Ліжко ж служить правильним підставою для матраца, при цьому його ортопедичні властивості будуть збережуться довгі роки. Пил з підлоги не зможе потрапити на ліжко, а процес підйому здасться не складніше, ніж вставати зі стільця.

Багато фахівців радять при виборі ліжка звертати увагу на вироби з масиву. Це статусна меблі, сприятливо позначається на комфорті і красу будь-якої спальні, при цьому добре впливає на саме приміщення.

Масив дерева, в порівнянні з синтетичними матеріалами, не стане виділяти шкідливих і неприємних запахів. Дерево – натуральний, живий матеріал, тобто ви будете власником частинки природи, а це має великий психологічний вплив, особливо коли життя сучасної людини оточена бетоном, штукатуркою, пластиком і так далі. Крім того, справжня деревина має незвичайну фактуру, яка обов’язково розташує до відпочинку.

Деревина, як матеріал з низькою теплопровідністю, є теплим матеріалом, до якого приємно торкатися. Серед основних позитивних якостей ліжок з масиву дерева варто виділити:

  • екологічність. Дерево – натуральний матеріал;
  • тривалий термін експлуатації. Якщо мова йде про справжню деревині, то вона прослужить в рази довше, в порівнянні з ДСП або МДФ;
  • красивий і естетичний вигляд. Дерево легко піддається обробці, що дає можливість майстрам створювати неперевершені моделі, відмінно вписуються в інтер’єр будь-якої спальні;
  • актуальність. Дерево – той матеріал, який завжди знайде попит у інтер’єр. Ті, у кого вдома встановлена ​​меблі з масиву, відрізняються достатком і добрим смаком.

На даний момент для виробництва дерев’яних ліжок використовуються найрізноманітніші породи деревини, які відрізняються не тільки вартістю, кольором, але і експлуатаційними характеристиками. Так, ліжко може бити зроблена з дуба, сосни, берези, бука і так далі.

У плані догляду масив деревини невибагливий. Найчастіше забирайтеся і стежте, щоб на поверхні ліжка не затримувалася волога. Якщо поверхня полірована, її потрібно протирати особливими серветками або фланеллю.