Поради з вибору сейфів

shm60t

Давайте розберемося, що таке Сейф – це металевий виріб, яке має певні якості захисту від злому, основне призначення – це збереження цінних речей і грошей, а також важливих паперів і магнітних гнучких дисків. У нашій статті на ваші прохання, ми постараємося докладно розібратися, які ж види сейфів оптимально підійдуть для приватного використання і як максимально можна підвищити безпеку свого цінного майна.

Що говорить теорія.

Згідно своїх захисних властивостей сейфи поділяються на зламостійкі сейфи а також вогнестійкі сейфи. Основна функція зломостійких сейфів це захист вмісту майна від злому і вандального розтину. У спеціалізованих з ГОСТ Р 50862-96 розрізняють 13 класів опору до злому сейфів, чим вищий клас взломостойкості тим більше потрібно часу і професійного інструменту для злому.

До речі придбати по самій доступній ціні сейф купить можете за активним посиланням з швидкою доставкою по всій країні!

На практиці згідно ДСТУ EN1143, сейфи виробляють від I до V класу опору злому. Взломоустойчивості прийнято називати сейфи вже з 1 класу і вище по наростаючій. Сейфи класу захисту H0 / S1 і S2 володіють початковим ступенем захисту від злому, але сертифікації не злом не підлягають. Товщина листового металу корпусу зломостійких сейфів – від 3 мм і більше. Виробники практикують виготовлення корпусів з «сендвіч» панелей (двох або тришарова конструкція), при цьому обсяг між стінками заповнюється взломостойкость бетонним наповнювачем високої щільності. У процесі свердління такого корпусу навіть досвідчений зломщик втратить багато часу і зіпсує не одне свердло. Ще більша ефективність захисту забезпечується додаванням в бетон армованих частин або мармурової крихти. Взломостойкость сейфа, однозначно залежить від класу секретності встановлених на ньому замків і конструкції ригеля системи

Для забезпечення захисту грошових заощаджень і цінних паперів від небезпечних факторів пожежі служать вогнестійкі сейфи. Корпус і стінки таких сейфів також виготовляється за типом зломостійких братів – двошаровим, внутрішня і зовнішня стінка з тонкого листа металу, між шарами металу термічне заповнення – дрібнопористий бетон. У закритому положенні корпус повністю герметичний, це досягається так званим «тепловим замком» або по-іншому кажучи багатоступенева конструкція периметра двері. На додаток до всього – саме вспенивающийся термічний ущільнювач зі спеціального складу. Описана конструкція сейфа гарантує захист вмісту під час пожежі на протязі 60-90 хвилин, або більше це залежить від класу вогнестійкості сейфа. За стандартами ГОСТу розрізняють 12 класів вогнестійкості, наприклад 30В, 60В, 90В і 120В. Де цифри цей час збереження внутрішнього вмісту в хвилинах.

Ці два типи сертифікованих сейфів звичайно мають свої переваги і недоліки. У зломостійких не передбачена захист від пожежі, а вогнестійкі сейфи не захищають від злому і розкрадання. Саме тому, перш ніж купити сейф, майбутній власник для себе повинен зрозуміти і зробити висновок, що у вашому випадку несе велику загрозу вашої безпеки – пограбування або можливість пожежі. Якщо ваша мета зберігати в сейфі документи або цінні папери тоді сміливо купуйте вогнестійкий сертифікований сейф, в разі якщо зберігайте дорогі метали, ювелірні прикраси і т.д. ідеально підійде для використання спеціалізований взломостойкий сейф.