Все що потрібно знати про цибулю

79835222

Говорячи про користь цибулі для організму, багато хто згадує виключно те, що він допомагає боротися із застудою. Однак крім імуностимулюючої і бактерицидного властивості, даний овоч благотворно впливає на серцево-судинну систему і органи шлунково-кишкового тракту, має протинабрякову і антиоксидантну дію. До речі придбати озима цибуля ви можете за посиланням по самій доступній ціні з швидкою доставкою по всій країні!

Особливості
Цибуля відноситься до дворічних рослин родини цибулевих. Потрапляючи в землю, насіння досить легко проростає, на перший рік формуючи цибулину. На другий рік цибулина формується в більш велику коробочку, яку і вживають в їжу.

Крім того, для їжі можна використовувати зелені пір’я, які відрізняються меншою гіркотою, мають ніжний соковитий смак, характерний для зелені. Цибулиння відома в першу чергу як безпечний барвник для пасхальних яєць. Застосовують її і городники, вкладаючи невелика кількість лушпиння в картопляні лунки перед посадкою – вважається, що вона відлякує шкідників.

Цибуля знайшла застосування не тільки в кулінарії, але і в народній медицині, косметології. Сік свіжого ріпчастої цибулі вважається одним з найефективніших засобів у боротьбі з облисінням.

Батьківщиною цибулі є території південно-західної Азії, Середземномор’я. Саме тут вперше з’явився окультурений цибулю. Цей овоч був відомий ще в Давньому Єгипті, де високо цінували його корисні властивості і вважали засобом відновлення сил і профілактикою всіх недуг. Цибулини включали в раціон будівельників єгипетських пірамід і вкладали в гробниці фараонів. Сьогодні культура вирощується повсюдно, за винятком регіонів Крайньої Півночі.

Види

Найвідомішим серед інших видів є ріпчаста. Його отримують з севка, який в готовому вигляді набувають або вирощують самостійно з насіння. Цибуля-ріпка в залежності від сорту може бути гострим, солодким або напівсолодких.

Представником ріпчастої цибулі є жовтий. Його називають ще універсальним за вивірену солодкість і гіркоту смаку. Він має золотисто-жовту лушпиння і широко застосовується в кулінарії. Білий ріпчаста цибуля має більш ніжним смаком, не обпалює слизову. З назви зрозуміло, що його лушпиння має білий відтінок. За структурою такий овоч більш пухкий, м’який. Однією з особливостей є невеликий (не більше 3-4 місяців) термін зберігання.