Друк на самоклеючій плівці

У широкоформатного друку на вініловій плівці використовується виключно високоякісна основа з водостійкою поверхнею. Але яка сфера використання подібних виробів? Послуги широкоформатного друку останнім часом стали широко використовуватися в торгівлі, проведенні різноманітних промоакцій та багатьох інших заходів.

Але тут же потрібно відзначити, що друк реклами на плівці можна умовно поділити на такі види:

- Друк на плівці з легкос’емним клеєм, що відмінно підійде для проведення короткочасних рекламних акцій. Друк на вініловій основі також широко використовується на міських автобусах, тролейбусах, автомобілях і так далі.

- Друк на глянцевому плівці в основному використовується для створення різноманітних і яскравих малюнків. А матова плівка відрізняється від глянсової плівки тільки тим, що при яскравому освітленні вона не створює відблиски і підходить для читання дрібного тексту.

Потрібно відзначити ще й те, що наданням послуг широкоформатного друку на високому рівні займається компанія «БВК Принт», яка знаходитися на сайті bvkprint.ru, і саме тут кожен бажаючий знайде саме те, що йому найбільше підходить.