Стіновий профнастил в Пскові

Профнастил знайшов широке застосування в будівництві. Багато фірм використовують цей матеріал для монтажу стелі, підлоги і стін. Висока міцність профнастилу, надійність, а також легкістю монтажу – ось основні переваги, які дозволили йому зайняти свою нішу в будівництві. Існують різні види матеріалу. Ми поговоримо про стінових різновидах профнастилу. Отже, стіновий профнастил в Пскові дуже практичний, зручний у застосуванні. Його використовують як для зовнішньої, так і для внутрішньої обробки. Профнастил стіновий використовують як декоративно-захисного матеріалу. Профнастил має різну висоту гофри, цим і визначається сфера його застосування.

В якості несучого елемента використовують профнастил, який має висоту гофри від 35 мм. Жорсткість листа залежить від цього параметра, чим він вищий, тим щільніше лист. Розрізняють зовнішній і внутрішній профнастил для стін. За допомогою стінового профнастилу проводять облицювання фасаду, надаючи будівлі сучасний вигляд. Матеріал підходить як для облицювання старих, так і щойно збудованих стін. Його частіше використовується при монтажі будівель, для будівництва огорож. Матеріал легко експлуатувати, а при правильному догляді він забезпечить довгий термін служби. При проведенні оздоблювальних робіт, застосування профільованого листа дає ряд переваг, серед яких: – висока швидкість монтажу (незважаючи на те, що стіновий профлист має великі розміри, майстри здатні за короткий термін покрити укласти його і покрити їм значну поверхню). – Низька вартість доставки.

Завдяки технологіям, стіновий профнастил в Пскові http://www.seprof.ru/pr/profnastil.html, в кілька разів, ніж інші стінові матеріали, такі як дерево або метал. Вага профнастилу складає близько 8 кг на “квадрат”. Характеристики не тільки полегшують доставку, але і не вимагають значних зусиль у процесі монтажу. – Термін експлуатації. Виготовляють стінового профнастил з якісного оцинкованого металу, які надійно захищена від корозії, це, в свою чергу, гарантує довгий термін служби. Крім цього, іноді, щоб підвищити якісні характеристики застосовують полімерне покриття. – Велика міцність. Профілювання, що використовуються в процесі виготовлення матеріалу, робить лист більш міцним, характеристики перевершують гладкий металевий лист. Жорсткість листа дозволяють не тільки витримувати значне навантаження, але й не деформуватися.