Парниковий ефект. Теплиці і ціна полікарбонату

Теплиці – це самий альтернативний вихід для того, щоб зберегти врожай від поганих погодних умов.

Історія теплиці

Екзотичні рослини і садівники-це були ключових інгредієнти для розвитку теплиць, які ми використовуємо сьогодні. На початку 19-го століття було модно імпортувати екзотичні рослини з усього світу в свою країну.

Для перевезення з інших країн британець Даніель Уорд розробив міні-оранжерею. Таким чином, садівники змогли зробити перші ботанічні сади у себе в будинку.

У той же час в Англії було широко поширеним вирощування ананасів, що також призвело до подальшого розвитку теплиць.

Всім відомо, що випаровування забезпечує проростання насіння. Уорд експериментував для своїх перших теплиць, для цього йому знадобилися контейнери з насінням і землею, які були запечатані. Він виявив, що випаровування в контейнері дозволяє насінню проростати.

Скляна кришка (зараз, в місці цього використовують полікарбонат ціна якого досить прийнятна) призначена не тільки для захисту рослин, а й для парникового ефекту. Парниковий ефект відіграє важливу роль особливо під час глобального потепління.

Для тих, хто живе в місті, місцем для теплиці може служити балкон, на якому можна розмістити як невеликий теплицю, так і цілком пристойних розмірів – розширивши простір балкона як зараз це популярно робити. Теплиця дозволить вам їсти взимку свіжі овочі. Для її будівництва найкраще використовувати скло, адже воно краще нагрівається, ніж пластик і в результаті буде ефективніше парниковий ефект.