Планування трикімнатних квартир

Квартири з різним плануванням в багатоповерхових будинках, будівництво яких широко поширене було в радянський час, називаються в простолюдді сталінськими. Це – високі стелі, балкони, просторі кімнати, паркетні підлоги. Площа трикімнатної квартири досягала 69-78 кв.м.

Планування квартир зручна і комфортабельна. Значення мало навіть співвідношення довжини стін, як правило, це були майже квадратні кімнати. Потім почалося будівництво будинків з малогабаритними квартирами. Будувалися вони прискореними темпами: мета була в тому, щоб якомога більше людей отримали житло.

Це позначилося на якості та площі кожної квартири. Трикімнатних квартир у таких будинках було порівняно менше одно-і двокімнатних. Планування – невисокі стелі, суміжні кімнати, невеликі кухні, нерідко суміщені санвузли, вузькі коридори. Загальна площа трикімнатної квартири 54-59 кв.м.

Сучасні планування трикімнатних квартир – це стильне і комфортабельне житло. При раціональному і продуманому дизайнерському підході (площею 130 кв.м) можна розподілити кімнати на різні зони, щоб було місце для відпочинку батькам після робочого трудового дня, і для ігор дітям.