Доступне європейську освіту. Чи можливо?

Не секрет, що все більша кількість не тільки багатих людей, а й представників середнього класу замислюються про якісний європейській освіті для своїх дітей. І якщо ще 5-10 років тому отримання такої освіти було практично недоступним для більшості наших громадян, то на сьогоднішній день вартість отримання освіти в Польщі куди менше ніж у престижних українських вузах при куди більш високій якості освіти в польських вищих навчальних закладах, дипломи яких визнаються у всіх країнах ЄС.

Саме Польща (www.a-priori.kiev.ua/kontinentalnaya-evropa/polsha.html) з усіх країн Європи пропонує одночасно якісну та доступну освіту. Навчання в Польщі є на сьогоднішній день практично для всіх громадян колишнього СРСР, крім того багато жителів України та Білорусії, отримавши карту поляка, можуть ще значніше зменшити свої витрати на освіту і проживання в Польщі. На сьогоднішній день існує ряд спеціалізованих сайтів, що надають послуги з вибору найбільш зручного варіанту проживання та навчання у Польщі, що дозволяє зробити освіту в Європі доступним для кожного жителя нашої країни.

Крім того, освіта в Польщі можна сприймати, як перший крок до еміграції до країн ЄС, оскільки отримання студентської візи дозволяє працювати в Польщі без обмежень, а термін перебування на території Польщі в період навчання зараховується, як частина терміну, необхідного для отримання ПМЖ.