Робимо мансарду безшумної

Всі ми добре знаємо про чудових переваги такого приміщення як мансарда, але мало хто з нас замислюється, як її зробити більш комфортною. Найчастіше для покрівлі свого будинку більшість з нас вибирає металочерепицю, так як вона найбільш доступна по ціновій категорії, укладанні і так далі.

Але всередині такого приміщення жити буде не комфортно, оскільки шум дощу буде постійно вам заважати спати, або, ж зосереджуватися на роботі. Щоб хоч якось зменшити цей шум, вам доведеться додатково укладати шумоізоляційні матеріали, а це в свою чергу тягне за собою зайву витрату фінансів. У такому випадку вартість квадратного метра вашої металочерепиці подвоюється, а то й потроюється.

Щоб цього уникнути слід вибирати правильну покрівлю для свого будинку. Найбільш правильним і рівноцінним за ціною буде Шинглас. Асортимент покрівлі Шинглас за доступною ціною можна знайти в будь-якому будівельному магазині. Дана покрівля дуже легко вкладається. За допомогою шинглс можна викласти будь-які геометричні фігури, він дуже еластичний і при необхідності може приймати будь-яку форму. Єдиним мінусом даної покрівлі є те, що основа під нього повинна бути суцільною, без прогалин. Більш докладно можна ознайомитися з асортиментом і його застосуванням на сайті nevastroy.com.