Системи для шаф купе: нові технології

Нові технології втілюють наші мрії та бачення майбутнього. Створюючи комфорт, який міг раніше бути лише предметом мрій, техніка і меблювання сучасного інтер’єру, робить наше життя простіше і зручніше. Компактна і при цьому функціональна меблі і розсувні міжкімнатні двері, все це досягається за допомогою технологій, заснованих на використанні алюмінієвого профілю.

Різні профільні системи для всіх типів меблів, перетворять будь-який інтер’єр, надавши йому образ футуристичної функціональності. Зручність таких систем, вже заслужило визнання клієнтів, що демонструє надзвичайно висока їх популярність. Ідеально вливаючись в будь-який варіант дизайну інтер’єру, алюмінієвий профіль надає неймовірно легку навколишнє оточення. Шафи, сконструйовані з використанням системи для шаф купе, це безмежний вибір зручних можливостей, елегантних і сучасних форм, оригінальних і що дивують предметів меблів.

Велике і повне різноманітність, в якому представлені алюмінієві фасади на сайті cideco.ua, здатне задовольнити будь-які потреби і сміливі рішення. У числі пропозицій компанії, готові меблі, гардеробні системи, вибір серед безлічі розсувних систем, можливість замовити індивідуально, алюмінієвий профіль. Послуга меблі під замовлення, дає великий простір для фантазії клієнтів і дозволяє створювати меблі ідеально вписується, в будь-які можливі інтер’єрні особливості.

У виробництві всіх елементів розсувних систем, алюмінієвих фасадів та меблів, застосовуються профілі з якісних міцних сплавів, що відповідають вимогам до міцності зносостійкості і екологічній чистоті. Всі алюмінієві поверхні конструкцій, покриті надійно захищає, гальванічним шаром. Простота збірки і експлуатації, досягнута завдяки новітнім технічним розробкам, дозволяє швидко спорудити цілий меблевий ансамбль. Зручна і функціональна гарнітура, гарантує комфортну експлуатацію.

При всіх інтер’єрних питаннях і дизайнерських знахідках, застосовна універсальна технологія розсувних систем і конструкцій, що включають алюмінієві фасади. Цей геніально простий і в теж час високоефективний метод створення зручною і красивою меблювання, допоможе створити затишну та комфортну обстановку у вашій оселі і втілити ваші дизайнерські фантазії.