Ремонт: які інструменти знадобляться?

Коли починається ремонт в квартирі або будинку, відразу виникає питання про те, які електроінструменти треба купити, що може знадобитися і згодом, а що можна взяти напрокат. Якщо, наприклад, паяльник для пластикових труб може після ремонту і не знадобитися і його краще брати напрокат, то ось makita шуруповерт – той інструмент, без якого буде складно обходитися надалі. Адже як часто нам потрібно, наприклад, повісити картину або фотографію, та й просто прикрутити або викрутити болт.

Що можна взяти напрокат для ремонту в квартирі

  1. Паяльник для спайки пластикових труб. Знадобиться лише на час заміни труб у квартирі.
  2. Болгарка – стане в нагоді в тому випадку, якщо треба перенести розетку або поміняти проводку, а також для розпилу матеріалу.
  3. Машинка для нарізки кахельної плитки: дуже корисна річ під час укладання плитки, прискорює і спрощує процес, однак поза ремонту абсолютно марна.

Що необхідно купити для ремонту

  1. Шуруповерт. Як було сказано вище, він стане в нагоді протягом усього часу, незамінний для того, щоб швидко і без зусиль розкрутити або закриття будь шурупи. Найкраще вибирати шуруповерт з акумулятором, так як їм можна працювати в будь-якому місці без прив’язки до розетки.
  2. Перфоратор. Цей інструмент буває просто незамінний в побуті, особливо коли необхідно проробити отвір у твердій бетонній стіні. Перфоратор впорається з цією проблемою дуже швидко. На відміну від ударної дрилі, яку також можна мати в будинку, хороший перфоратор справляється навіть з самими твердими матеріалами.

Звичайно, це далеко не повний список того, що може стати в нагоді під час ремонту, це лише основні інструменти, без яких неможливо обійтися. Однак не варто відразу купувати весь цей інструмент, адже надалі в господарстві можуть знадобитися тільки makita перфоратор, шуруповерт і звичайний молоток. Всі ж інші громіздкі, але необхідні для ремонту інструменти цілком можна взяти на час напрокат в магазині, заощаджуючи при цьому і місце в квартирі, і гроші.