Металочерепиця: популярний покрівельний матеріал. Як правильно вибрати металочерепицю для нашої даху

Проведення покрівельних робіт, процес досить трудомісткий. При його виконанні вимагають ретельного поопераційний контроль і застосування високоякісних сучасних матеріалів. Це, напевно, найважливіший елемент будівництва будинку, який не допускає помилок.

Покрівля з металлчерепіци

Покрівля з металлчерепіци

У цій статті поговоримо про популярний покрівельний матеріал – металочерепиці, яка всім нам чудово знайома. Тим не менше, хочеться поглянути на даний матеріал ближче і відповісти на питання: як правильно вибрати металочерепицю для покрівлі?

Як вибрати металочерепицю для покрівлі

Винайшли металочерепицю понад півстоліття тому у Фінляндії. Зараз виглядає вона досить просто і, володіючи певною фантазією, нескладно простежити процес її виготовлення. Тим не менш, особливості технології виготовлення надійної та високоякісної металочерепиці залишаються таємницею, покритою мороком для багатьох зарубіжних і вітчизняних виробників.

Очевидно, що саме винахідники металочерепиці займають лідируючу позицію на ринку даного покрівельного матеріалу. І справді: наші північні сусіди пропонують досить широкий асортимент високоякісної продукції, який цілком здатний задовольнити найвишуканіший смак.

Важливим є і те, що клімат Фінляндії майже ідентичний клімату Росії. Внаслідок чого, фінські будівельні матеріали дуже вдало вписуються в наші погодні умови, що відрізняються тріскучими морозами, частими снігопадами і несподіваними відлигами.

Notice

Металочерепиця виготовлена ​​і завезена з країн з жарким кліматом, в наших холодних широтах «веде» себе непередбачувано. Покрівля з часом може деформуватися або банально «продірявився».

Неперевершена якість фінської металочерепиці – ще одна важлива перевага продукту. Більшість фінських виробників ведуть свою славну історію з незапам’ятних часів, і сьогодні вони застосовують тільки самі просунуті технології та інновації.

  • Фінська металочерепиця НЕ БУДЕ відшаровуватися при механічних деформаціях, покриття тривалий час залишиться однорідним за фактурою і кольором.
  • Якщо правильно підібрати грунтовку, то проблем з корозією не виникне.
  • Виробники скрупульозно ставляться до дрібниць: матеріали навіть з різних партій будуть збігатися по відтінку.
  • У виробництві використовується лише оцинкована сталь високої якості, а також сталь, що має полімерне покриття. Її пропонують великі світові металургійні комбінати.

    Important!

    Саме від якості сировини багато в чому залежить підвищена корозійна стійкість і довговічність.

Пам’ятайте, що якість і термін експлуатації покрівлі безпосередньо залежать від якості монтажу. Слід проконсультуватися у фахівців перед укладанням черепиці, адже ви будуєте заміський будинок для себе і своїх близьких.

P.S. А на десерт пропоную подивитися відео-ролик: Металочерепиця